Jaké oblečení sluší blondýnkám

Jaké oblečení sluší blondýnkám

Víte, jaké módní kousky by rozhodně neměly chybět ve vašem šatníku, pokud jste majitelkou blonďaté hřívy? Víme, co vám bude nejvíce slušet a na co si naopak dát pozor. 

Vsaďte na tu správnou barvu

Blondýnky se mohou spolehnout na to, že jim bude slušet téměř vše. Základem jejich šatníku by pak měly být zejména pastelové barvy. Ty sluší nejvíce přírodním blondýnkám, které jsou světlé i v obličeji a mají někdy potíže s tím, že v sytých barvách působí příliš nenápadně. Jste majitelkou blond vlasů? Nakupte si růžovou, lila, modrou a zelenou – ale vždy v pastelových odstínech. 

Dejte si pozor na bižuterii

Na co by si naopak měly blondýnky dávat největší pozor, je mnoho barevných kombinací. Zejména v případě bižuterie, která je v oblasti obličeje, byste měli být skutečně velmi opatrní. Příliš mnoho barev se ke světlým odstínům pleti moc nehodí. Místo toho zvolte raději střídmé kousky značky Pinko či Blauer USA, nebo se spolehněte na ozdoby ze zlata nebo stříbra. 

Vsaďte na kvalitní střihy

K blondýnkám se skvěle hodí jakékoliv typy sak a kostýmků. Kvalitní střihy dovolí vyniknout nejen vaší osobnosti, ale také vaší krásné barvě vlasů. Áčková sukně vám udělá skvělou službu – sluší totiž všem ženám, bez rozdílu věku a postavy. 

Co se týče barevných kombinací, zkuste se poohlédnout po oděvech koncipovaných tón v tónu. Celý outfit tak může být například v modré barvě, pouze budete vhodně kombinovat jednotlivé odstíny. 

Neon rozhodně ne

Přírodní blondýnky se světlou pletí by měly zapomenout na neonové oblečení a doplňky. Pouze světle zelená se ve vhodné kombinaci se základními barvami dá použít, zbytek raději přenechte jiným typům. 

Místo neonových barev se raději poohlédněte po letošním trendu: odstín Very Peri se k vám bude výborně hodit, stejně jako smaragdová, která letos také udává směr. 

Blondýnky výborně vyniknou i v klasické červené barvě. V červených pouzdrovkách se budete cítit sebevědomě.