Černovlásky, v tomto nejvíce vyniknete

Černovlásky, v tomto nejvíce vyniknete

Každá z nás je jedinečná. Víte, že podle barvy vlasů si můžete zvolit nejlepší kousky, které vám budou slušet skutečně pokaždé? Která esa v rukávu by měla mít každá černovláska?  

Nikdy neuděláte chybu 

Na rozdíl od jiných žen mají černovlásky jednu zásadní výhodu – ať již si obléknou cokoliv, vždy jim to bude slušet. Bleďounké přírodní blondýnky musejí dobře volit, v čem jim to bude slušet. Žena s havraní hřívou bude dokonalá skutečně ve všem! Existují ale tipy, které jsou zaručenou tutovkou.  

Černá? Bez obav 

Jako jediné z dam si právě vy můžete dovolit pustit se do černočerné kombinace, a přitom neztratíte ani kousek šarmu a životní jiskry. Právě naopak. Černé koktejlky budou nejlépe vypadat právě na majitelce černé hřívy. Nakupte si do svého šatníku alespoň jeden celočerný outfit a vyneste jej. Přitáhne pozornost širokého okolí? Doplňky vybírejte velmi střídmé.  

Sytě modrá barva 

V roce 2020 byla jako barva roku vyhlášena klasická modrá. Právě ten rok mohly zaplesat všechny černovlásky. Tato barva jim neskutečně sluší. Je přitom úplně jedno, zda se jedná o opálené typy, nebo o ženu světlejší pleti. Sytě modrá barva sluší všem černovláskám.  

Modrou barvu můžete použít jako základ pro váš outfit, do kterého přidáte jeden prvek světle modré barvy. Nyní budete skutečně neodolatelná. Budete se cítit jako bohyně. Tato barevná kombinace vám přinese příliv sebevědomí a energie.  

Pudrová barva 

Není pravdou, že by černovlásky měly nosit bílou barvu. Sice jim sluší, stejně jako vše ostatní, ale tato barva často dokáže upozornit na jejich nedostatky. První vrásky, vlasy bez lesku – to vše se v outfitu, kde je bílá, neodpouští. Zkuste proto raději bílou vyměnit za pudrovou. V té budete mnohem více sexy. Nedostatky zmizí a z vás se stane stylově vypadající žena, která hýří sebevědomím.  

Milé černovlásky, už máte doma svá esa v rukávu?