Seriály, podle kterých se budete chtít oblékat

Seriály, podle kterých se budete chtít oblékat

Seriály v době karanténní jsou to, co si lidé oblíbili. Když nemohou chodit ven, proč si nepustit seriál, díky kterému se jim zkrátí dlouhá chvíle? Oblíbenou se stala především platforma Netflix, která přináší jeden seriál za druhým. Navíc to, že se pro spuštění dalšího dílu ani nemusíte zvedat z pohovky, člověk velice oceňuje. Na své si z široké nabídky přijdou jak pánové, ale taky dámy. Zejména ženy se rozhodly dívat hlavně na takové seriály, podle kterých se mohou oblékat. Jaké jsou pro ně největší inspirací? 

Dámský gambit 

Seriál z prostředí šachů patří mezi nejpopulárnější seriály na Netflixu. A i lidé, kteří šachům zrovna neholdují, si seriál jednoznačně zamilují. Ženy například v každé scéně obdivují vynikající outfity hlavní hrdinky a v duchu si přejí, aby se podle ní mohly oblékat. Otázkou je, co vám v tom brání? 

Styl oblékání v seriálu je skoro totožný s tím, co se aktuálně nosí. Typické pro něj jsou kulaté límečky, minisukně, také kabáty s dvojřadým zapínáním nebo černobílá kostka jako hlavní motiv mnoha outfitů.  

Mělas to vědět 

Pokud bychom měli upustit od Netflixu a přenést se na jinou platformu, zmínili bychom seriál Mělas to vědět. Hlavní roli si zde střihla Nicole Kidman, na které se kostyméři také vyřádili. Inspirovali se opět aktuálními módními trendy, proto samotná Nicole je zde považována za módní ikonu, podle které se bude nejedna žena oblékat.  

Pokud bychom měli trochu popsat styl oblékání v tomto krátkém seriálu, zmíníme hlavně práci s hedvábím, z něhož je zde ušitý jak kabát, tak také sukně.  

Emily In Paris 

Mezi další ikonické seriály po té módní stránce patří i seriál Emily In Paris, což je seriál od tvůrců legendárního Sexu ve městě. A stejně jako ve zmiňovaném kultovním seriálu se dbalo na módní trendy a styl, který chtěla nosit nejedna žena, i zde se na módu dbá.