Šaty, které hrají letos na podzim hlavní roli

Šaty, které hrají letos na podzim hlavní roli

S příchodem podzimu většina žen dělá jednu obrovskou chybu, a sice schovává všechny šaty hluboko do skříně. Jenže podzim se nenese ve znamení jenom kalhot, ale je to také období, ve kterém s čistým svědomím můžete nosit právě i šaty, které možná patří mezi vaše nejoblíbenější kousky. Pakliže tomu tak je, prozradíme vám, jaké konkrétní se letos na podzim nosí a jaké se tedy nemusíte bát obléknout.  

Než však zmíníme konkrétní kousky, pamatujte na jedno – šaty noste raději s něčím teplejším. Ideálně se silonkami, punčocháčemi nebo s kabátem, který vás zahřeje. Přece jenom je podzim nejen sychravým obdobím, ale také se s ním pojí nemoci a nachlazení.  

Denimové šaty jsou stále na scéně 

Od minulého roku se stále drží na scéně denim, a to v jakémkoli provedení. Zatímco během léta jsme upřednostnili denimové šortky, během podzimu bychom měli sáhnout na denimové šaty, které se skvěle kombinují s denimovou bundičkou s kožíškem uvnitř.  

Denim se dnes považuje za něco zcela nesmrtelného. Nabízí se už pěknou řadu let a během těchto uplynulých let změnily denimové kousky už několikrát svou podobu. Nyní jsou k dostání hlavně denimové košilové šaty, které se vážou v pase.  

Šaty s volánky se nosí i během podzimu 

Co se v létě dostalo do módy, tak jsou volánkové šaty. Respektive tedy šaty načechrané, které mají navíc i načechrané rukávy. Šaty jsou většinou kratšího charakteru a budí trochu retro dojem. Nekombinují se s balerínami, ale spíše s masivními kotníkovými botami, které mají třeba výrazné přezky.  

Přesně to se bude nosit i na podzim. Romantika se opět bude kombinovat s trochu tvrdším stylem. Nabídka šatů s volány je i během podzimu opravdu široká. Vybírejte hlavně z těch střihů, které vaší postavě lichotí. Kupříkladu když máte výraznější ženské křivky, sáhněte po moderních šatech se švy na bocích, jež se posléze dolů rozšiřují. Tento střih schová mnohé vaše nedokonalosti, se kterými možná nejste tak úplně spokojena.