svatba

Jak se obléknout na svatbu nejlepšího přítele?

V životě každého z nás nastane okamžik, kdy potkáme tu pravou. Chvilku spolu žijeme, pak si pořídíme psa, což je taková příprava na dítě, potom se zaměříme na zásnuby a svatba je pak ta konečná fáze. Mnohdy nás však s touto fází někdo předběhne a nám se jenom uleví, protože opravdu nejsme připravení na to, abychom zrovna my zařizovali všechno kolem této velké události. Radši tedy přijmeme pozvání na svatbu nejlepšího přítele a jíme a slavíme, aniž bychom za to utratili korunu. Ovšem pokud jsme na takovou slávu pozváni, měli bychom se zaměřit na to, co si oblékneme. Vždyť taková událost si zaslouží mnohem více, než jenom tepláky a basic tričko s teniskami na nohou.

Nejen svatba, ale taky i oslava narozenin nebo slavnostní oběd s rodinou si zaslouží trochu jiný look než obyčejný ležérní styl. Svatba je však opravdu unikátní událost, na kterou se musí opravdu trochu jinak, než pouze s domácím stylem. Je nutné ale podotknout, že na takovou svatbu se může i jinak, než pouze s typickým oblekem.

Zaujměte s motýlkem

Pánové si většinou navykli na to, že zaujmou pouze s oblekem, což je samozřejmě lež. Je nutné zmínit, že na svatbu je sice oblek vhodný, ale pokud se jedná o svatbu třeba v létě, není oblek přece nutný. Pakliže se chystáte na letní velkou událost, stačí, když si obléknete třeba vkusnou košili, přihodíte dřevěného motýlka, který je aktuálně opravdu stylový a vážně trendy, a ke společenským kalhotám přidáte taky kšandy, což je samozřejmě doplněk, který vy žádný muž neměl ve svém šatníku postrádat.

Na nohy pak dosaďte polobotky, ale samozřejmě v hnědé barvě – černé polobotky se už dávno nenosí, tím si můžete být jisti. K hnědým polobotkám pak unikátně dosaďte i hnědý pásek a samozřejmě taky hnědé řemínkové hodinky – ať vše krásně sedí a ladí! K partnerce pak ladit můžete třeba barvou kšand nebo barvou motýlka – mnohdy také ladíte i kapesníčkem na saku, pokud se rozhodnete přece jenom obléknout se do saka.