styl

I z jednoduchých kousků vytvořte něco stylového! Ale jak?

Stylu se meze nekladou. Je nutné poznamenat, že být styloví neznamená pokupovat si aktuální nejnovější kousky, které se vám ve velké většině ani nelíbí. Znamená to, že umíte sladit takové kousky, které máte doma. Samozřejmě se otáčejte za módou, ale nemusíte ji klást na první místo. Přece jenom mít styl je ve velké míře otázkou jen toho, jak se vám dané oblečení líbí a jak ho kombinujete. Nikdy si nebudete připadat styloví v takových kouscích, které si koupíte z donucení nebo pouze pro to, že se vám líbí cena nebo že se líbí někomu jinému.

Pakliže jste zastánci spíše jednoduchého stylu a ve vašem šatníku se nenachází nic, co by se rovnalo pojmu „extravagance“ nebo novinkám v módním světě, pak se nemusíte bát, že byste nikdy nevytvořili něco fantastického. Pakliže máte ve svém šatníku džíny, trička a v botníku pár tenisek – i tak budete styloví.

Jak ale na to?

Pokud je venku chladněji, pak se zaměřte samozřejmě na džíny. Ty volte buď klasické, nebo sáhněte spíše po roztrhaných, které právě dodají onen styl. K nim pak volte jednoduché tričko s dlouhými rukávy nebo v době teplého počasí stačí vzít tričko s krátkým rukávem, ale volnějšího střihu s výstřihem do V. U dlouhého trička se snažte mít upnutější typ s minimálním výstřihem. Tričko volte třeba bílé, protože právě k němu se hodí i bílé botasky, jež jsou aktuálně v kurzu. Celý outfit pak završíte třeba oblíbenou kšiltovkou jakékoliv barvy nebo unikátním batůžkem jakékoliv barvy, který je nyní taky opravdu stylový!

Během teplého počasí sáhněte po lacláčích nebo po obyčejných jednobarevných šortkách, které jsou jistě vaše oblíbené. Zle neuděláte ani s obyčejnými jednoduchými šaty, které doplníte o oblíbené tenisky. Tenisky se aktuálně hodí opravdu naprosto ke všemu.

Stále si tedy myslíte, že z jednoduchých kousků se nedá vytvořit něco naprosto cool?