košile

Letošní léto nabízí košile pro opravdové fajnšmekry

Jakou si vybrat na letošní léto košili? Jemné a decentní vzory vévodí letošní módě. Nezáleží přitom na tom, zda chcete košili do saka, nebo jenom tak na nošení spíše sportovního looku k volnočasovým nebo přímo sportovním kalhotám. V obou případech se dá říci, že pokud jde o zdobení, méně je v tomto případě více.

Decentní vzory nadchnou

Úzký střih košil je letos opravdu velmi oblíbený. Proto si vybírejte právě z těchto typů košil. Obzvláštní pozornosti se nyní dostává hlavně úplně abstraktním motivům a vzorům. Jedná se především o drobné vzory, doslova označované jako mikrovzory. Na mysli máme opravdu jemné motivy typu minimalistické káry a pruhů. Jsou tak drobounké, že je v podstatě rozeznáte teprve na druhý pohled. Navíc jsou z části překryté grafickými potisky. Vznikají tímto způsobem pruhované obrázky jako souhra struktury použitého materiálu a barevných efektů a potisku. Výsledek je velmi decentní, jemný určený pro opravdové fajnšmekry, kteří módě rozumí.

Nebojte se růžové

Určitě vás ale bude zajímat i barevné ladění košil. Letos naprosto jednoznačně vítězí z barev modrá a bílá. Zkrátka námořnický look se projevuje i tady. Hned za nimi ovšem najdete i další barvy. Stejně jako v případě sak výrazně stoupá obliba pastelových barev. V kurzu je rovněž růžová, a to ve všech možných odstínech od jemňoučké až po tmavou, sytou. Nebojte se, že budete v růžové vypadat zženštile. Tato barva naopak velice dobře ladí s různým odstíny. Jemnější růžová třeba bude výborně ladit se světle modrým sakem. Zájem je ale i o další barvy, například humrovou, nebo také mátovou. Chcete-li košili vysloveně určenou jenom pro volný čas, ke sportovním kalhotám, potom je velmi aktuálním trendem denim. Ten ostatně letos vévodí letní pánské módě ve všech podobách, třeba i seprané.