Jak se obléct na rande? Volte správné barvy

Jak se obléct na rande? Volte správné barvy

Jdete na rande? Pravděpodobně chcete oslnit. A jelikož chcete oslnit, trávíte hodiny vybíráním vhodného oblečení. Kromě toho, že se musíte vyvarovat největších faux pass zaměřte svou pozornost na barvy. Je důležité si uvědomit, že právě barvy hrají velkou roli a že o vás mnohé prozradí. Pojďme si probrat jednu po druhé a zjistit tak, jaká vás nejvíce vystihuje. 

Červená je sexy, růžová symbolizuje nedospělost 

Ženy většinou sází na červený odstín. Mluvíme totiž o převtělené sexy barvě, která ale budí nejrozporuplnější emoce. Muži většinou vnímají tento barevný tón za příliš smělý a vyzývavý, může dokonce být vnímán až příliš arogantně. U žen naopak červená, když v ní přijde muž oblečen, vyvolává až agresivitu, tak pozor na to.  

V posledních letech se stala hitem růžová barva, která je však symbolem dětinskosti a nedospělosti. Tato barva je symbolem primitivity a budí v lidech spíše dojem, že vaše IQ nesahá zrovna vysoko. 

Modrá vzbuzuje důvěru, černá srší sebevědomím 

Pokud chcete zaujmout, je zapotřebí, abyste sršeli sebevědomím. I proto se vyplatí vsadit na černou, která je barvou přesně toto vystihující. Je to pomyslná sázka na jistotu. Spojována je také s vysokou inteligencí a oběma pohlavím připadá víc než sexy. 

Co se týče modré, to je barva také velmi dobrá. Srší z ní důvěryhodnost a spolehlivost, což jsou vlastnosti, kterými oplývat zkrátka chcete. Navíc se velmi snadno kombinuje s dalšími barvami. Hezky vypadá jak s bílou, tak s červenou. 

Oranžová vyzařuje energií, zelená působí harmonicky 

Jednou z velmi opomíjených barev je barva oranžová, která je však srdečná, vyzařuje energií a aktivitou. O jejích nositelích říká, že to jsou sportovní typy. Zachovává navíc mladistvý dojem.  

Zelená za to působí poměrně klidně a harmonicky. V druhých vzbuzují pocit sebevědomí, vzrušení, také je to symbol změny.