Univerzální šaty

Šaty, které můžete vzít kamkoliv

Pokud balíte na dovolenou, chcete mít sebou univerzální oblečení, které můžete vzít kamkoliv. Hledejte tedy šaty, které se hodí pro každou situaci, a na které se můžete spolehnout. Volte nemačkavé a vzdušné materiály, to je úplný základ. Dejte přednost univerzální délce nad kolena, kterou můžete vzít k vodě, na procházku, na večeři i večírek.

Pokud se postavíte před svůj šatník, je určitě plný impulzivních nákupů. Šaty, které v něm visí, jste měla opravdu jen párkrát na sobě. Kolik z nich opravdu? A u kolika z při jejich oblékání není nutné složitě přemýšlet, jestli se hodí právě na tu či onu příležitost? Příště už berte univerzálnost a pohodlí kombinovanou se smyslností a elegancí.

Univerzální šaty

Elegantní a stylové šaty, ve kterých se cítíte sebevědomě a můžete v nich vyrazit kamkoliv a dokázat cokoliv. Sázkou na jistotu jsou vždy šaty černé, ale ty má každý. Zvolte barvu královsky modrou, tmavou, která je elegantní, nadčasová a zeštíhluje. Pak volte škálu základních barev a chyba není ani volit jemným vzor. Důležitá je v délka nad kolena, ne moc velký výstřih a musí vám sedět jako ulité.

Velmi elegantní jsou strečové šaty s dekoltem, který se vpředu kříží a vypadají jako zavinovací. Sluší jakékoliv velikosti prsou a zvýrazní každý dekolt. Obepnou postavu, zvýrazní křivku boků a štíhlý pas. Budete neodolatelné a přitáhnete pohledy mužů. Pokud chcete vsadit na jistotu, zvolte červenou barvu, nebo alespoň červené doplňky.

Nemáte-li štíhlý pas, ale hezké nohy, zvolte kratší délku šatů a rovný střih. Opticky vás prodlouží a zeštíhlí. Volte rozmanité průstřihy zad, které vypadají vždy efektně. Doplňte je vhodným šperkem, náhrdelníkem a náramkem a efekt bude dokonalý.

Určitě přibalte i dlouhé šaty na ramínka. Pokud bude chladno, doplňte je bolerkem. Vzdušné dlouhé šaty se opět hodí jak na písčitou pláž, na nákupy, na večeři i na zahradní párty. Střídejte na ně různé náhrdelníky, šátky a přehozy a budete pokaždé jiná.