Zkuste to s klobouky

Zkuste to s klobouky

Konečně se nám jaro dostává konečně do formy. Teploty se nám zvyšují na příjemných patnáct až dvacet stupňů nad nulou, což znamená, že už se pomalu můžeme oblékat trochu volněji a lehčeji. Možná bychom dokonce mohli sáhnout i po oblíbených džínových bundách nebo třeba po koženkových bundičkách, které jsou naprosto fantastické nejen u žen, ale především právě u mužů. Pouze ti tak dokážou okouzlit nejednu ženu, s níž se setkají. Kožené bundy jsou na mužích naprosto neodolatelné, ale musí se samozřejmě dobře doladit. Chce to tedy trochu fantazie, kterou bohužel někteří pánové při vybírání svého looku postrádají. Právě proto je tu tento článek, který vám jednoznačně prozradí, co se nyní nejvíc nosí a co se právě dá zkombinovat třeba s touto sexy koženkovou bundou.

Pánové a klobouky? To je neodolatelná kombinace!

Pokud si opravdu zvolíte již zmiňovanou bundičku, volte ji jednoznačně především s velmi oblíbenými trhanými džíny, které jsou však kratší – nikoliv až ke kotníkům. Zkuste si k nim přidat jednoznačně také kostkovanou košili, takovou tu farmářskou, jak by ji mnoho mužů i žen nazvalo. Bundička připadne pěkně na ni. Dál to zkuste s kloboukem, protože ten je nyní velmi trendy, a to nejen v dámském, ale i právě v pánském světě. Kdo by odolal! Pokud zvolíte tyto kousky k sobě, budete neodolatelní. Ovšem dbejte i na obuv. Ta nejlepší konkrétně ve tvaru polobotek s vysokou podrážkou. Jestliže zvolíte tenisky, tak pouze něco podobného Converskách nebo těm od značky Vans. Nevolte klasické AirMaxy od Nike. Těm se vážně vyvarujte u tohoto looku.

Pokud byste chtěli působit ještě více stylově, zkuste to jednoznačně s fantastickými kšandami! Ty z vás udělají navíc úplného gentlemana, což jistě každá žena ocení, nemyslíte? Jen ji nezapomeňte otevřít dveře, kdyby si tohoto looku vážně nevšimla – což se už žen ale nestane.