Letní kraťasy

Letní kraťasy

Jakmile vykouknou první letní paprsky, je dobré si je dostatečně užít a nastřádat vitamín D na zimu. Horké letní dny jsou plném proudu a to je ten správný čas na odhalení nohou a doplnění dostatku nových kraťasů do vašeho šatníku. Kraťasy nebo šortky v různých délkách, střizích a designech jsou praktickým oblečením na léto. Obchody i e-shopy jsou plné nových krásných kousků, stačí si jen vybrat. Zkuste ty jednobarevné, ale i ty se vzory. Kraťasy užijete do práce, k vodě i na letní festivaly.

Krátké kraťasy

Lehké šortky s různými vzory patří v létě do vašeho šatníku hned po džínových kraťasech. Jsou ušité většinou z jemných a lehčích materiálů, dokáží skvěle oživit styl a jsou velmi pohodlné. Stačí vhodně zvolit délku, vybrat si výrazný nebo decentní vzor a pak je doplnit třeba žabkami nebo sandálky pro větší pohodlí. Pokud chcete zapůsobit, vaše nohy dokonale prodlouží a zvýrazní podpatky a také platformy.

Topy

Naprosto dokonalá kombinace vzorovaných kraťasů je s takzvanými basic topy. Jsou naprosto univerzální a jednobarevné. Lze je taky kombinovat s lehkými tričky, halenkami a košilemi. Efektní jsou i trička a topy ve zkrácené délce, se spadlými rameny a průstřihy. Dobře vypadají s džínovou bundou, lehkými přehozy i kimony a svetříky. Hodně se také nosí saténové bombery.

Letní sandálky

V létě je čas odhalit nohy a pohodlně vyrazit na boso. Nebojte se ukázat vaši perfektní pedikúru a pěstěné nohy s upravenými nehty a obujte si na nohy lichotivé sandály. Každému vyhovují jiné. Boty musí být nejen hezké, ale i pohodlné a musí slušet našim nohám. Při výběru dokonalých letních bot myslete na pohodlí vašich chodidel a finální vzhled. Vybírejte snadno kombinovatelné barvy a změkčenou podrážku.

V případě, že máte silnější kotníky, vsaďte na sandálky s nižším a stabilním podpatkem. Výhodou těchto bot je jejich pohodlí. Dokážou výborně opticky zvednout a dostatečně protáhnout spodní část nohy tak, že vaše nohy prodlouží a zeštíhlí. Velmi pohodlné jdou platformy a klíny. Vybírejte ty s odlehčených materiálů a dopřejte pohodlí i efekt vašim nohám.