Rovný kabát kombinace

Rovný kabát se dá nosit s čímkoliv! Nebojte se ho kombinovat

V letošní zimní kolekci se nám ukázalo mnoho fantastických kousků, bez kterých jsme nemohli udělat ani ránu. K těmto kouskům se řadí například dlouhé šaty krabicového střihu, volné svetry s rolákem nebo mikiny s rozšiřujícími/zvonovými rukávy. Kromě toho jsme museli mít parku s kožíškem na kapuci nebo naopak elegantní rovné kabáty, které jsou skutečně nepostradatelné.

Kabáty rovného střihu se staly skutečně velice populární. Člověk by řekl, že se staly tak populární, že je musí mít naprosto každý. Mnoho lidí si však myslí, že takové kabáty se dají kombinovat jenom s elegantním stylem, což však není úplně pravda. Pojďme si zmínit, s čím se dá kabát kombinovat.

• Tenisky

Kabát rovného střihu tu není jenom pro ty elegány, kteří nosí neustále jenom polobotky nebo lodičky či kalhoty neb o šaty. Není tu jenom pro sekretářky nebo vysoce postavené úředníky. Je tu i pro ty, kteří milují ledabylý styl, kteří milují, když se v oblečení cítí pohodlně.

K tomuto kabátu nenazouvejte na nohy jenom chelsea botky nebo polobotky či lodičky nebo kozačky, ale nebojte se ani tenisek. Už jste určitě slyšeli o tom, že módní teď je hlavně to, když se kombinuje elegantnost s ležérností.

• Mikiny s kapucí

Neotřelou kombinací je i kombinace kabátu rovného střihu s mikinou s kapucí. Mikiny jsou obecně nyní velice populární, opět platí, že se kupují zejména ve větší velikosti, aby byly volnější. Mnoho lidí své mikiny schovává pod bundu, ale proč? Právě tento stylový kousek by měl jít vidět! Místo bundy tak na sebe hoďte kabát rovného střihu, nezapomínejte ho, neuvazujte kolem krku šálu – jenom si zkrátka kapucí přehoďte přes límec kabátu, nazujte tenisky, na záda hoďte batoh a sebevědomě vykročte do světa.

Pokud si místo mikiny vezmete svetr s rolákem, opět ať jde rolák vidět. Neuvazujte tak kolem krku šálu, ale nechte, ať je rolák tím, co ochrání váš krk.