Bundy pro muže

Toto jsou bundy, které nesmí muži postrádat!

V současné době se móda projevila hlavně v pánském oddělení. Muži mají najednou z čeho vybírat. Vždy to bylo tak, že se muži museli spokojit jenom s ležérními kousky, které ne každý miloval, i když byly pohodlné. Nyní je nabídka mnohem širší. Mohou si vybírat z celé škály elegantního oblečení, které si jistě zamilují. Nicméně letos v zimě se do módy dostaly především bundy. Aby pánové byli styloví a in, měli by si koupit aspoň těchto pár kousků, s nimiž oslní na míle daleko.

Samozřejmě kromě bund by žádný muž neměl postrádat ani kabát rovného střihu, který je v současné době skutečně velice populární. Tento kabát milují hlavně muži, kteří rádi nosí elegantní styly, ale měl by je mít skutečně každý – takový kabát nikdy není na škodu mít.

Kromě kabátu by měl mít muž i následující typy a střihy bund, jež jsou nyní víc než moderní.

Dlouhá parka

Parky jsou v módě už pěkně dlouhou dobu a z módy jen tak nevycházejí. Jestliže takovou parku doma ještě nemáte, tak na co čekáte? Rozhodně byste si takovou parku měli koupit, protože ta se vám bude hodit nejen na jaro, ale i na podzim. Je to kousek, který vynosíte. Nekupujte si parky jenom s kožíškem na kapucí, ale sáhněte klidně po těch dlouhých parkách, které nejsou typicky zimní.

Džínové bundy

Džínové bundy jsou taky jasným trendem. Je skutečně třeba, aby muži takovou džínovou bundu měli. Nezáleží na tom, jestli bude bunda s kožíškem, což je spíše zimní hit, nebo jestli bude s mikinovými rukávy, což je záležitost spíše jara či léta. Džínové bundy jsou moderní v jakémkoliv provedení či v jakémkoliv střihu.

Bombery

A samozřejmě bombery – i ty jsou nutností! Bez bomberů byste neměli dát ani ránu, vždyť bombery jsou něco, co je taky moderní už nějaký ten pátek. Je to bunda, která se nosí takřka po celý rok (tedy kromě zimy, takže od jara do podzimu).