Pánské comebacky

Pánské comebacky, které měly zůstat v minulosti

Pokud sledujete aktuální módní svět, určitě jste postřehli, že hodně kousků, které nyní najdeme na pultech obchodů s oblečením, už známe. Většina z nich se totiž vrací z devadesátých let. Než se tedy vydáte nakupovat, nejdříve prošmejděte své šatníky z dob dávno minulých. Třeba objevíte kousky, které se budou shodovat s aktuálními trendy, a díky tomu rapidně ušetříte. Řekněme si pravdu – v obchodech je oblečením čím dál dražší, pokud ho samozřejmě nechytnete ve slevě.

Samozřejmě mezi těmito „comebacky“ se objevují i kousky, které raději v minulosti měli zůstat. Koupit bychom si měli džínové bundy nebo bombery, nepohrdneme ani nad polo tričky. Ovšem jsou tu kousky, zejména v pánském světě, které bychom měli raději nechat v obchodech. Jaké kousky to jsou?

Ještě než zmíníme konkrétní kousky, které nejsou a nikdy nebudou stylové, vzpomeňme si na seriál „Přátelé“. Právě zdejší módní kousky, které tam najdeme, jsou zpátky na pultech obchodů. Bohužel i velká většina z kousků, které nosí herci v tomto oblíbeném americkém seriálu, se řadí k tomu oblečení, které raději mělo zůstat v minulost.

Velké vesty

Pokud bychom měli zmínit seriál Přátelé, tak bychom se nyní zaměřili na Chandlera. Ten hlavně v prvních dílech nosil vesty – jen tak, například k oblíbenému svetru. Tyto vesty byly však velké, tudíž nevypadaly vůbec hezky. Bohužel se tyto vesty opět dostaly do módy. Vesty si však nekupujte, pokud nejsou součástí vkusného elegantního obleku. Je to právě jeden z těch kousků, který měl zůstat v minulosti.

Široké kravaty

I když se nyní ve velké většině setkáváte s motýlky, které se nosí ke košilím místo kravat, přece jenom někteří lidé preferují kravaty. Jestliže i vy patříte mezi muže, kteří milují raději kravatu než košili, vždy vybírejte z těch úzkých. Ty široké, byť se opět nějakým způsobem dostaly na pulty obchodů, nejsou nic, co by patřilo ke stylovým kouskům.