Roláky na scénu!

Roláky na scénu!

Každá sezona si s sebou přináší celou řadu módních kousků, které budou danou sezonu kurzu. Jelikož nám zima klepe na dveře, dostaly se do obchodů zimní kousky, které jsou naprosto fenomenální. Je však nutné podotknout, že na výběr mají kupodivu spíše pánové, než dámy. Dámy si mohou vybírat hlavně z široké nabídky svetrů, pánové jsou ale nadšeni nejen z nich. Pomalu se konečně i ukazuje to, co bude letos během plesové sezony v kurzu. Kdo by to byl řekl, že letos nejen během plesů pofrčí roláky?

Roláky si jistě pamatujete z dětství. Většina z nás je nechtěla vůbec nosit, protože nás bolelo samotné přetahování tohoto roláku přes hlavu. Většinou nám poté elektrizovaly vlasy, což vadilo nejen ženám, ale hlavně mužům, kteří si poprvé nagelovali vlasy. Zkrátka tento kousek oblečení nebyl zrovna to nejlepší, co nám maminky mohly dát k obléknutí.

Nyní se však pánové mohou i zbláznit, pokud by to vedlo k získání roláku. Roláky se staly letošním velkým hitem, který jistě z pultů obchodů jenom tak nevyjde. K čemu ho ale kombinovat?

Elegantní na společenské akce

Jelikož se blíží plesová sezona, je nutné podotknout, že se rolák bude dokonale hodit k obleku a k polobotkám. Zaujmete tak letos ne košilí, ale rolákem, který jistě upoutá pozornost. Co se týče dalších společenských akcí, můžete ho využít k saku například do divadla nebo na muzikál. Pokud budete mít v práci nějaký elegantní vánoční večírek, možná byste rolák mohli využít si zde.

Nejen na společenské akce

Samozřejmě rolák vám nebude dělat společníka jenom na společenské akce, ale hodí se dokonale i k ležérním lookům. Pokud byste po něm zatoužili, tak ho kombinujte s běžnými džíny a například s bomberem, který je proslulý tím, že nemá zapínání až ke krku.

Rolák se hodí naprosto fantasticky i ke kabátu rovného střihu, kdy si k tomuto looku nazujete chelsea boty a kolem krku si ještě omotáte elegantně nějaký hezký šál.