Co si na zimu pořídit do šatníku

Co si na zimu pořídit do šatníku?

Jelikož se blíží zima, měli bychom se začít trochu nořit do nakupování, a to nejen vánočních dárků, které je výhodnější kupovat nyní, kdy ještě nejsou velké fronty v obchodech s oblečením a kdy ještě najdeme v obchodech všechno, co potřebujeme, ale taky bychom se měli vrhnout do nakupování zimního oblečení, než přijdou ty první velké zimní mrazíky. Pokud ještě nejste vybaveni na letošní zimu, přinášíme vám pár tipů, co byste rozhodně neměli ve svém zimním šatníku postrádat.

Samozřejmě každé roční období si přináší celou řadu módních trendů. Většinou se těmito módními trendy necháváme inspirovat, ale často je jich tolik, že nevíme, co si vlastně máme koupit. Pojďme se proto podívat na pár kousků, za které se rozhodně letos vyplatí utrácet naše těžce vydělané peníze.

• ČEPICE

Čepice jsou samozřejmostí. Ty nesmí v zimě chybět. Letos budou dominovat spíše tlusté, upletené čepice, které budou mít ne klasickou bambulku, ale takovou tu bambulku ve stylu zaječího ocásku. Co se týče barev, nejlepší bude koupit si bordó čepice nebo taky khaki či hořčicově hnědé. Černé ani jinak barevné čepice už nejsou „in“.

• SVETRY

Co se týče svetrů, ty jsou letošním zimním trendem, bez kterého se rozhodně nesmíme vydat ven. Letos budou dominovat hlavně roláky, které nás ohřejí na sto procent, kdy tento svetr bude délkově až pod zadek. Těch svetrů nyní najdete všude habaděj, tím si buďte jisti.

• DŽÍNY

Co se týče džínů, zahoďte trhané džíny, pokud pod ně nechcete nosit punčocháče. Raději si však vezměte upnuté džíny, které jsou posázeny kytičkami. Právě kytičky jsou totiž něco fenomenálního. Například v obchodech značky Reserved najdete takové kytičkové džíny na každém rohu a je to vážně super kousek do vašeho šatníku! Takto si ponecháte jaro v šatníku po celý rok!

• BUNDY

A co bundy? Tak nejlépe bude, když si koupíte vkusné džínové bundy s kožíškem uvnitř. Ty najdeme například v ZAŘE nebo v Levisu. Kromě toho budou dominovat na trhu i bombery s kožíškem. Pokud však nejste zastánci bund na zimu, sáhněte po kabátu rovného střihu, kterých je nyní všude dostatek.