Jaké barvy letos nadchnou

Jaké barvy letos nadchnou během chladnějších dnů?

Každá sezona s sebou přináší celou řadu zajímavých kousků oblečení. Samozřejmě už dávno jsme zaregistrovali v obchodech příchod zimního oblečení a jistě jsme zaregistrovali i barvy, s nimiž letos naprosto okouzlíme ostatní. Zima v sobě dříve nesla hlavně černou barvu, ale letos je tomu naprosto jinak. Letos černou naprosto vyhoďte ze svého zimního šatníku (pokud se nebude jednat o černé džíny, které jsou neustále stylové). Pojďme si však říct, jaké barvy nám tu černou v našem šatníku stylově nahradí.

Samozřejmě je jasné, že nám v zimě nebudou hrát hlavní roli pestré barvy. Zima je pochmurné období a to se pokaždé odrazuje i na módě jako takové. S žádnou křiklavě žlutou barvou nyní neuděláme dojem. Jediná pestrá barva, která zimě letos nevadí, je pestře červená. Jistě jste nyní už zaregistrovali celou řadu oblečení v této barvě, protože v obchodech jich je vážně habaděj.

Jaké barvy letos upřednostňovat?

Letos v zimě byste měli upřednostňovat rozhodně šedou barvu. Jedná se o krásnou barvičku, která vás naprosto dostane. V této barvě najdete opravdu cokoliv – nejčastěji se však setkáte se svetry, u nichž tato barva skutečně dominuje.

Samozřejmě najdete v šedé barvě i džíny nebo taky kabáty rovného střihu, které se nejvíce nosily během letošního začátku podzimu.

Kromě šedé můžu volit jakou barvu?

Samozřejmě všechno se v zimě nebude točit jenom kolem šedé barvy, ale taky se můžeme nadchnout pro jiné barvičky. Dominovat budou například barvy, jako je bordó, dále taky hořčicově žlutá nebo taky khaki. Tyto tři barvy jsou velice oblíbené. Nejčastěji se nosí na kabátech, ale taky na svetrech či na čepicích.

Tyto barvičky jsou sice trochu temnější, ale to vůbec nevadí! Jak již bylo zmíněno, zima je trochu pochmurnější období, během kterého se zkrátka pestré barvy moc nenosí. Výhodu tyto barvy mají ale obrovskou, a sice tu, že se mohou dokonale kombinovat jedna s druhou.