Víte, jaké dámské boty se řadí k těm nejdražším na světě?

Víte, jaké dámské boty se řadí k těm nejdražším na světě?

Dámy, kolik byste nejvíce zaplatily za boty, které by se vám opravdu velmi líbily? Dokázaly byste za ně zaplatit i více než milion dolarů? Nebo je to už dávno za vaší přijatelnou hranicí? V současné době se často spekuluje nad tím, za co všechno jsou ochotny ženy utratit a za co by utratily nejvíce. O ženách se obecně ví, že jsou to milovnice bot a kabelek. Zaměřme se však nyní na boty jako takové a prozraďme si, jaké boty jsou nejdražší na světě. S jakými botami okouzlíte, jelikož budou posázeny diamanty? 

Ceny jednotlivých bot vás opravdu překvapí. Stojí totiž více než mnohé bytové jednotky na území našeho hlavního města. V případě, že jste ochotny za níže uvedené boty zaplatit takovou sumu, právem se můžete považovat za nákupní maniačku.  

Rita Hayworth Heels 

Mezi nejdražší boty se řadí například boty nazvané Rita Hayworth Heels, které se hodnotí na neuvěřitelné tři miliony dolarů. Na první pohled se zdají být tyto boty naprosto obyčejné, běžné, takové, za které byste zaplatila sotva pár stovek korun. Pravdou však je, že tyto boty rozhodně obyčejné nejsou, tvoří je rubíny, safíry a také diamanty, které jsou na botách aplikovány. Boty jsou pojmenovány po americké hollywoodské herečce, která je předvedla například při předávání Oscarů před třinácti lety.  

Ruby Slippers 

Nejdražšími botami na světě jsou rubínové střevíčky, které se odhadují na více jak tři miliony dolarů. Jedná se o střevíčky, které se nechaly inspirovat filmem Čaroděj ze země Oz, tudíž pokud jste fanouškem tohoto filmového snímku, rozhodně byste měli boty nazout na své nohy. Vypadají opravdu nádherně, nachází se na nich více jak pět tisíc rubínů a padesátikarátové diamanty.  

Rubínové jehlové podpatky 

O něco levnější dámské boty jsou rubínové boty odhadované na jeden a půl milionu dolarů. Pochází z dílny Stuarta Weitzmana a jsou tvořeny skoro 650 rubíny.