Pokrývky hlavy jsou in. Jaké čepice se nyní nosí?

Pokrývky hlavy jsou in. Jaké čepice se nyní nosí?

S pokrývkami hlavy má většinou problém žena, která nechce, aby se jí zkazil účes, na kterém celé dopoledne pracovala. Pokud však žena patří k módním maniačkám, pak se dostává do úzkých. Mezi aktuálními trendy bychom totiž našli bezpočetně mnoho pokrývek hlavy, které zkrátka dělají outfit dokonalým. Jelikož se pokrývky hlavy dostaly do pánského i dámského módního světa, prozraďme si několik konkrétních typů kloboučků či čepic, jaké se nyní nosí.  

Kšiltovky jsou stále stylové 

Možná si říkáte, že v době rostoucích teplot a sílícího sluníčka nebudete nosit pokrývku hlavy, která je typická spíše pro zimu. Jenže i jaro a léto si zaslouží pokrývku hlavy. Sluníčko je nebezpečné a je dobré hlavu před ním chránit. Nemusíte však nosit něco nestylového, vsaďte na klasickou kšiltovku, kterou nosí jak pánové, tak i dámy.  

Jedná se o pokrývku hlavy, která z módy zkrátka nevyjde. Aktuálně se nosí hlavně značkové pokrývky hlavy, které lze zakoupit v prodejnách se sportovní módou. Kšiltovky však naštěstí nemusíte nosit jenom ke sportu, hravě je zkombinujete i s ležérními, pohodovými outfity, které si berete na večírek nebo na rande či do kina.  

Trendem jsou bucket hat 

Jak v pánském, tak v dámském světě aktuálně kralují takzvané bucket hats. Jedná se o kloboučky, které možná pamatujete z dětství, jelikož je maminky nasazovaly snad každému dítěti hrajícímu si na pískovišti. Bucket hats jsou kloboučky, které si nyní oblíbily předvším celebrity. Ze zahraničních celebrit lze vyjmenovat například zpěvačku Rihannu, která nosí klobouček i na řadu svých představení, z českých celebrit je možné zmínit třeba Bena Cristovaa, který ji nosí taktéž poměrně pravidelně.  

Bucket hat lze koupit jak v neutrálním barevném provedení, tak v nejrůznějších pestrobarevných odstínech.