Co letošnímu jaru sluší?

Co letošnímu jaru sluší?

S příchodem teplejších jarních dnů jsme konečně mohli odhodit huňaté kožíšky nebo dlouhé Pinko kabáty, které byly našimi společníky v posledních měsících. Konečně jsme mohli vytáhnout z našich skříní trochu lehčí Blauer bundy a kousky, které jdou s jarem ruku v ruce. V případě, že patříte k lidem, kteří si nejsou jistí tím, co si do jarního teplého dne obléknout, pojďme si prozradit, co letošnímu jaru sluší. Přece jenom letošní jaro, stejně jako loňské nebo předloňské, přineslo kupu hezkých, nových a stylových kousků, díky čemuž se dostaly do pozadí trendy minulé. 

Pokud se o módu zajímáte už nějaký ten pátek, pak zkrátka víte, že módní trendy se mění s přicházejícím ročním obdobím. Sice některé kousky jsou totožné s těmi, které se nosily před lety, ale samozřejmě tomu není vždycky tak. Podívejme se na trendy letošního jara a prozraďme si, v čem nyní vyjít do ulic. 

Jaro ve znamení detailů

Přemýšlíte nad tím, jaký outfit na sebe máte obléknout, pokud míříte na procházku nebo třeba do kina? Zaujmete především s takovým outfitem, u kterého budou vynikat detaily. Právě na detailech záleží, to vám potvrdí každý návrhář nebo módní kritik. 

Těmito detaily máme na mysli především náušnice, u nichž aktuálně vede výraznost a pestrost. Také máme na mysli sluneční brýle, u nichž zase po letech vedou zvířecí vzory. A samozřejmě nezapomínáme na pásky, které mají zdobit prakticky jakýkoli outfit. Buď jsou klasickou ozdobou džínů, nebo zdobí delší košile či halenky. 

Zkuste to také se vzory

K dalším letošním trendům jara patří vzory. Kromě zvířecích vzorů, které ani po loňském úspěchu nevychází z módy, zaujmete především s geometrickými vzory. Nejvíce zabodujete s puntíky. Vůbec se nemusíte bát, vsaďte na puntíky výrazné, které z outfitu udělají outfit zajímavý a jedinečný.