Plastové skřipce

Plastové skřipce a látkové čelenky. I to se opět vrátilo do módy. Co dalšího?

Nemusíme dvakrát říkat to, že se retro styl dostal do módy. To je známá věc, kterou potvrdil nejeden návrhář a nejeden módní časopis. Je však třeba říct i to, že se retro styl dostal nejen do světa oblečení a módy, ale dostal se i do světa bydlení, kde si získal nejednoho z nás. To však jen pro info. Zaměřme se nyní na retro doplňky do vlasů, které si pamatujeme z dřívějška a které nyní opět můžeme koupit do naší vlasové sbírky.

Každá žena si každý den hraje s vlasy. Některé si je jen češou, jiné si z nich tvoří různé účesy. Zkrátka a dobře – vlasové doplňky jednou za čas potřebuje každá žena a mnohé ženy litují toho, že jejich sbírka není dostatečně velká, mnohdy neobsahuje to, co zrovna chtějí a potřebují. Abyste nepostrádali žádný vlasový doplněk, který je nyní in, rozhodli jsme se sepsat nejžhavější hity, které milujeme už z dřívějška.

Zamiřte na půdu a vytáhněte plastové skřipce

Před několika desítkami let jste si nemohli ani pomyslet to, že plastové skřipce budou populární i v budoucnu. Celkem nenápadně se vytratily z módy, ovšem stejně nenápadně se do módy zase vrátily. Do módy je vrátil Tom Ford, který má na svědomí mnoho dalších podobných comebacků. Jeho modelky plastové skřipce nosily na módních show s úsměvem, tvořily jim jednoduché účesy, které byly zároveň velmi uhlazené.

Látkové gumičky jako comeback z 90.let

V devadesátých letech byly velice oblíbené látkové gumičky, které byly velmi masivní a které nemohly nosit ženy, jež byly majitelkami řídkých vlasů. Látkové gumičky jim totiž velice často z vlasů sklouzávaly.

Nemůžeme se tomu sklouzávání divit, vždyť mnohé gumičky byly vyrobeny z hladkého sametu nebo semiše, který zkrátka nedrží vždy a za všech okolností. Ženy s huňatými, bujnými vlasy si však látkové gumičky nemohly vynachválit. A určitě na ně nedají dopustit i nyní, kdy se opět dostaly látkové gumičky do módy.