podzim

Pánové, co je třeba pořídit si nyní na podzim?

Ani pánové nemají to štěstí, že mohou nosit stejné oblečení, jaké nosily vloni na podzim. Takové štěstí zkrátka nemá nikdo. Ženy i pánové se musí módě podřídit a musí si koupit takové kousky, které se zrovna daný rok nosí. Letošní rok se naštěstí velice podobá tomu loňskému, proto je možné, že vytáhnete i některé známé kousky, které nadmíru milujete. Abyste však nesáhli po kousku, který zrovna in nebude, přinášíme vám tipy na modely, jež na podzim oceníte.

Jak jsme zmínili, ani pánové nemají to štěstí, že mohou nosit kousky, které nosili vloni. Oproti ženám se však v podzimních kolekcích nachází modely, které se velmi podobají těm modelům loňským. Pokud se nyní rozhodnete jít nakupovat, přinášíme několik tipů, které patří do košíků.

Retro košile s minimalistickým vzorem

Košilí není nikdy dost. To ostatně potvrdí každý muž. Muži zkrátka vědí, že se košile dají nosit na každou příležitost. V uplynulých měsících jsme se setkávali s velice podobnými košilemi na pultech obchodů. Nyní se nabídka konečně krapet změnila, protože přišly do módy krásné retro košile s minimalistickými vzory.

Retro košilemi se myslí košile béžové barvy, která působí vypraně – jako ze starého filmu, kterému chybí dostatek barev. A minimalistické vzory? Nejčastěji jsou pánské košile poseté drobnými květinami, ale často jsou to i jiné motivy. Uvidíte, na co narazíte.

Manšestrové bundy s kožíškem

Manšestr se dostal nejen do dámského módního oddělení, ale také do pánského. Zatímco dámy se mohou radovat z manšestrových lacláčů. pánové budou potěšeni z manšestrových bund, které navíc mají kožíšek. Nejčastěji se setkáme s takovými bundami, které mají z kožíšku límeček, což vypadá velice stylově. Mnohdy jsou bundy kožíškem i vystlány.

Co se týče barev, najdeme v obchodech mnoho barevných provedení. Nejlépe však vypadají hnědé manšestrákové bundy.