dámské halenky

Čtyři dámské halenky, které musí mít každá žena v šatníku

Móda jde neustále dopředu a my bychom se měli snažit s ní držet krok. Pokud nyní přemýšlíte nad tím, co si koupíte za nové věci, doporučujeme vám zaměřit se především na halenky. Obyčejných triček už bylo dost, zaujměte raději s vkusnou halenkou, kterou snadno zkombinujete s úzkými džíny nebo s úzkými kalhotami cigaretového střihu. Když k nim navíc dáte lodičky nebo případně tenisky, máte look, za kterým se budou lidé otáčet.

Jenže vědět tak, jaké halenky jsou nyní v módě? To vám naštěstí prozradíme.

1) Halenky s vázáním u krku

Dnes jsou plné obchody krásných košilí a halenek, které mají vázání u krku, respektive pod límečkem. Jedná se o krásné halenky, které mají mnohdy i různé vzory. Nejčastěji se setkáme s klasickou černobílou kombinací, ale také jsou nádherné i puntíkované halenky, které se dobře kombinují zejména s čistě zbarvenými kabelkami.

2) Halenky se spadenými rameny

I když je podzim, nesmíme zapomínat na halenky se spadenými rameny. I ty jsou totiž stále in, i ty na podzim vynosíme, když je dobře zkombinujeme. Halenky se spadlými rameny vkusně vypadají zejména k teniskám, ale ani elegantnější obuv není tabu.

3) Halenky s volánky

Kdo by to byl řekl, že se do módy opět vrátí volánky, které dominovaly šatům minulosti. Poté se volánky na nějakou dobu vytratily a nyní opět přišly do módy. Konkrétně na šatech a na halenkách. S halenkami s volánky je dobré kombinovat především elegantní obuv, vhodné jsou zejména mokasíny nebo případně kozačky při chladných podzimních dnech.

4) Halenky s tříčtvrtečním rukávem

Halenky s krátkými rukávy jsou moc letní, s dlouhými zase moc zimní. Ideální by bylo, kdyby se v obchodech narazilo na halenky s tříčtvrtečním rukávem. Štěstí nám ale hraje do karet, tudíž na halenky s tříčtvrtečními rukávy nyní narazíme na každém rohu. Kupujte, dokud jsou!