hit léta

Pánský hit léta? Kardigan v různých barvách

Počasí nás letos přesvědčuje o tom, že léto bude opravdu horké. Ovšem nic to nemění na faktu, že i pánové budou občas potřebovat na sebe něco teplejšího. Zkrátka a jednoduše večery mohou být chladnější, zvláště pokud pojedete třeba na dovolenou do hor. Bez bundy či svetru se neobejdete. Jaké si vybrat, abyste byli in?

Teplo i parádu poskytne peří

Ultra tenoučké péřové bundy, to je to pravé. Mohou být v různých tvarech i délkách, záleží jenom na vás. Ani barevnosti se meze nijak výrazně nekladou. I když pravda je samozřejmě taková, že tento typ módy zůstává věrný spíše pánským odstínům modré, hnědé, zelené, černé. Je třeba totiž myslet i na sladění bundy se zbytkem outfitu a snahu být elegantní a nevyčnívat. Pokud si vezmete na horskou výpravu tuto bundičku, budete vypadat pěkně, a ještě budete v teple.

Kreativní kombinace letí

Zelenou mají také nejrůznější kreativní kombinace materiálů. S klidem si v obchodě vyberte třeba bundu kombinovanou softshell či teplákovina s nylonem nebo neoprenem. Je to praktické i pohodlné. I jsou všechny střihy: křivák, bomber, bluzon, vojenská bunda. Zajímavé barvy a nové detaily jim dodají šmrnc. Zároveň jsou in i kontrastní podšívky. Pod modrou bundu se hodí třeba žlutá, pod červenou modrá. Rozhalení bundy je ukáže a vypadá to velmi příjemně – rozhodně to není žádná módní nuda.

A co svetry?

Lehká bavlna je žádaná. Jde především o pohodlí a uvolněnost. V módě je rýžový vzor, pruhy. Jde spíše o ležérní charakter pleteniny. Barvám vévodí šeříková, růžová, fialová, i nejrůznější odstíny modré. Fajn jsou i dvoubarevné kombinace, melírové efekty. Působí jemně, elegantně a zároveň svěže. Obzvláště oblíbené jsou v letošním roce kardigany, které poskytují prostor kreativitě. Najdete na nich plochu pro uplatnění knoflíků, zipů, mohou mít i límečky.