look

Čeká vás opravný termín maturit? Díky looku to bude v kapse!

Maturita je takzvaně zkouška dospělosti, i když už vlastně věkově dávno dospělí jste. Jenže maturita vás už i papírově vypustí do skutečného života a vy se s tím zkrátka budete muset nějak poprat, i když je pochopitelné, že se vám do toho vlastně vůbec nechce. Je ale nutné zmínit, že se první termín maturitní zkoušky nemusí zrovna vyvést, a tak se tedy budete muset zaměřit především na termín následující, a to na termín na podzim, který vám už určitě vyjde! Navíc na přípravu budete mít dva dlouhé měsíce, a tak zářijový termín pro vás bude už naprostá hračka.

Pokud si však nevěříte tak, jak byste měli, možná by vám pomohl dobrý look. Pakliže totiž budete vypadat hezky, určitě se taky budete cítit velmi příjemně, proto se nebudete ani divit sami sobě, když z vás správné odpovědi poběží jako na běžícím pásu. Co si ale obléknout, aby to bylo vážně vhodné?

Co si mají obléknout dívky?

Dívky by měly rozhodně odhalit své nohy. Ovšem jak se říká „odsud posud“. Ať už zvolíte šaty nebo sukni, vždycky se zaměřte na to, abyste měly daný kousek délkově zhruba ke kolenům. Minimální délka je do poloviny stehen, ale ať se šaty či sukně nevyhrnuje. V tom případě je róba nevhodná. K tomu pak volte jednoznačně lodičky, ale pokud se chcete cítit pohodlně, baleríny jsou taky skvělé, stejně jako sandálky se zavazováním.

Co si mají obléknout pánové?

Pánové to mají samozřejmě jednodušší, protože jim stačí oblek. Ostatně pokud nechcete oblek, pak se připravte především na to, že musí perfektně vypadat košile, kterou si vezmete. Unikátní a zároveň stále vkusní budete v košili se zalátovanými lokty, kterou doplníte o společenské kalhoty, polobotky a kšandy. Tímto v žádném případě nepřijdete nevhodně oblečení a navíc budete opravdu jedineční! Pakliže byste chtěli být úplně úplní, pak zvolte ještě dřevěného motýlka, který ale není nutností.