značky spodního prádla

3 značky spodního prádla, ve kterých se nebudete stydět před partnerkou

Následující řádky jsou určeny po muže, kteří si nevědí rady s výběrem spodního prádla. Ovšem mohou se do nich začíst také ženy, protože právě ty mají často na starost partnerův šatník. Tyto tři značky spodního prádla patří k tomu nejlepšímu, co si můžete vzít na sebe pod svůj outfit. Pamatujte, že nevhodně zvolené spodky mohou u opačného pohlaví zahnat veškerou chuť na intimní hrátky. Nehledě na to, že vám nikdy neposkytnou top komfort.

Calvin Klein

Má vůbec cenu představovat spodní prádlo s ikonickým logem CK? „Cé káčko“ je ve světě spodků pojem a těší se obrovské popularitě napříč všemi kontinenty. Vsadíme se, že je s oblibou nosí i Inuité… Kombinace minimalistického designu, kvalitních materiálů a typické „gumy“ potištěné nápisem Calvin Klein nikdy nezklame. Vážně si myslíte, že by značku propagovaly celebrity jako Mark Wahlberg, Eminem a Justin Bieber jen tak?

Calvin Klein

Diesel

Kdy je správný čas pro pánské spodní prádlo Diesel? Jakmile vás omrzí, nebo si budete chtít „odpočinout“ od Calvina Kleina, ale zároveň byste se neradi příliš vzdálili od minimalismu a špičkových materiálů. Známý italský brand je o něco extravagantnější a velmi nadčasový. Značka ji již od svého vzniku synonymem pro ležérnost a pohodlí.

diesel

Styx

Co dělá česká značka mezi těmi světovými? To poznáte, až si trenky Styx vezmete poprvé na sebe. Psal se rok 1996 a v hlavách dvou pražských barmanů se zrodila myšlenka na spodní prádlo, které nabídne více, než bylo v té době běžné. A tak se zrodil český fenomén. Nabídka se postupně rozšířila o trenky s vytkávanou gumou, saténové trenky či trenky určené pro nošení na doma.

styx

Nemůžete se rozhodnout? Pořiďte si pár kousků od všech uvedených výrobců a střídejte je podle nálady a příležitosti. Tak jako tak byste měli měnit prádlo každý den, tak proč nemít v šatníku od každého něco?