Co padne ženám, které se narodily ve znamení Kozoroha?

Co padne ženám, které se narodily ve znamení Kozoroha?

Znamení zvěrokruhu o nás mnohé vypoví. Zatímco někteří si myslí, že prozradí jen naši povahu nebo vlastnosti, ve skutečnosti o nás prozrazuje mnohem více. A to například to, co můžeme a nemůžeme nosit. Že jste se narodili ve znamení Kozoroha? Pojďme si prozradit, co vám podle hvězd sluší nejvíce a co je přesně vaším stylem.  

Disciplína a spolehlivost se promítnou i do vašeho šatníku 

Kozorozi jsou lidé, pro které je typická disciplína, spolehlivost, také umíněnost do jisté míry. Jinými slovy jsou to dříči, to už mají zkrátka a dobře vepsáno ve hvězdách. A přesně tyto jejich vlastnosti se jim promítnou i do jejich šatníku. 

Jednotlivé kousky budou spadat spíše do sofistikovaného stylu, ve kterém bude dominovat udržitelnost a nadčasovost. Módní výstřelky nejsou zrovna trefou do černého, spíše kancelářský styl – to je to pravé ořechové. Proto přesně tomuto podrobte svůj šatník.  

Sako, které bude symbolizovat úspěch 

Ženy narozené ve znamení Kozoroha mají tendenci oblékat se tak, jako kdyby už úspěšnými byly. Čili sako, které bude mít ramenní vycpávky a které díky tomu působí do jisté míry emancipovaně, to je přesně onou zmiňovanou trefou černého.  

Ať už ale budete kupovat pouzdrovou sukni nebo kalhoty cigaretového střihu, ve všech případech volte tlumené barevné odstíny, které jdou s vaší sofistikovaností ruku v ruce. Černá, bílá, hnědá – to je přesně vaše paleta barev. 

Jednoduchost nadevše 

Při výběru jednotlivých kousků do šatníku sázejte na jednoduchost. A aby vám basic kousky vydržely opravdu dlouhou dobu, svou pozornost upněte směrem udržitelných, kvalitních materiálů.  

Díky dodržení tohoto všeho si vypěstujete skutečně skvělý šatník, který je naprosto adekvátní k vašemu znamení. Navíc je opravdu nadčasový a vždycky snadno kombinovatelný. A přesně toho jste chtěli dosáhnout, nebo ne?