Župan jako ideální dárek na Vánoce

Župan jako ideální dárek na Vánoce

Zatímco někdo si pod stromeček přeje zážitky, jiný za zážitky utrácí běžně během roku a raději by praktické dárky do domácnosti. Jenže ty se mnohým vymýšlí hůře než kulturní vložky nebo cestovatelská dobrodružství. Proto vám přinášíme seznam praktických dárků do domácnosti, se kterými určitě uděláte radost.

Župany do každé koupelny

Komu v koupelně nedřímá luxusní pánský župan nebo luxusní dámský župan, jako kdyby nebyl! Vždyť do čeho se zachumlá ve chvíli, kdy vyjde z horké vany?

Zapomeňte na tuctový polyesterový župan, který snad už nikdo rozumný nepoužívá a vyberte poctivý župan ze 100% česané prémiové bavlny o vysoké gramáži. 

Kávovar do každé domácnosti

Patříte mezi jedince, kteří stále ještě popíjejí rozpustnou kávu? Pokud se zároveň označujete (vy nebo někdo ve vašem okolí) za milovníka kávy, je rozpustná alternativa pro vás doslova noční můrou. V ideálním případě proto nadělte pod vánoční stromeček krásný kávovar, který bude dnes a denně připravovat ty nejlepší kofeinové nápoje. 

Nemusíte se děsit jejich cenou. Existuje celá spousta druhů od těch levnějších kapslových, až po ty dražší, které kávu namelou samy. Stačí si vybrat z široké nabídky produktů. 

Sedací vaky do dětských pokojů

Že chcete ale udělat radost spíše dětem? Možností máte opět celou spoustu. Upusťte však od hraček, které jistě dostanou od prarodičů nebo tetiček a strejdů, zaměřte svou pozornost na něco, co udělá jejich pokojíček ještě krásnějším a praktičtějším. 

Co se třeba takové sedací vaky? Ty se hodí do každého dětského pokoje. Mohou být různě barevné, mohou být vzorované. Třeba malí fotbalisté mohou mít ve svém království sedací vak v podobě fotbalového míče. A z toho budou doslova u vytržení, nemyslíte?