Trendy boty

Obuv z loňského roku: Jaké typy se nosí i letos?

Nakupování oblečení je nekončící proces. Neustále se totiž mění módní trendy a jen málokdy se stane, že to, co si koupíte během léta, bude populární i během léta dalšího. Jelikož se nyní léto blíží sedmimílovými kroky, je třeba si udělat jistou očistku šatníku. Staré, moderní kousky musí nahradit kousky moderní a vkusné. Jestli se v módním světě neorientujete, poradíme vám. Nyní se zaměříme především na boty, protože ty nekoupíme za pár stovek, ale většinou se jejich ceny pohybují kolem tisícikoruny. Byla by tedy velká škoda vyhodit z botníku boty, které se ještě letos budou nosit stejně jako vloni.

Jak jsme zmínili, najde se jen několik zajímavých kousků, které se budou nosit i letos. Vloni v létě do módy přišlo hned několik zajímavých kousků, z nichž se velká část z nich musí vyřadit. Vyhazovat ale nemusíme všechny, najdou se mezi botami i jedinci, kteří nám ještě letos v létě dobře poslouží. O jakých jedincích je řeč?

Nazouváky nezestárnou

Vloni v létě se do módy dostaly především nazouváky. Jedná se o unikátní obuv, která je pro léto jako stvořená. Bohužel většina lidí si myslí, že je to obuv vhodná jenom pro domácí nošení, proto ji dál, než na zahradu nevytáhne. Je to obrovská škoda, nazouváky skutečně nejsou běžnou obuví na domácí nošení. Dnes je koupíte v tolika zajímavých podobách, že se s nimi před ostatními musíte ukázat.

Nazouváky jsou stejně jako vloni obrovským hitem, který díky své otevřenosti zaručuje nezapáchající, dobře větrané nohy v těch největších horkách letošních léta.

Plátěné botky pro chladnější letní dny

Stejně jako vloni v létě i letos budou stále moderní plátěné botky, které si zakoupíte na každém rohu. Nemusíte sáhnout po drahých botách značky Converse, stačí, když sáhnete po obyčejných plátěných teniskách, jež svou pohodlností dostanou doslova každého. Jsou tak pohodlné, až se člověk diví. Vy se však nedivte a s radostí si kupte unikátní kousky, které lze sladit naprosto s čímkoliv.