Letní trendy pro muže

Látkové šortky a nazouváky. A další letní pánské trendy?

I pánové milují módu, i když to ve většině případů nepřiznají. Je to však jenom dobře, nikdo by neměl podceňovat sílu oblečení. Jelikož žijeme ve světě, kdy se posuzuje svět na základě toho, jak vypadáme, je dobré nosit to, co vypadá hezky, ať nebudíme zbytečně mylné domněnky. V současné době se i do pánské světa dostaly aktuální módní letní trendy, které by pánové neměli přehlédnout. Přece jenom i v pánském světě se mění trendy jako na běžícím pásu a také platí, že to, co bylo moderní vloni, není moderní letos (tedy až na výjimky, které potvrzují pravidlo). Pojďme se tedy podívat na to, co letos bude součástí pánských šatníků.

I pánové si jistě povšimli, že se do jejich světa dostaly retro kousky, které znají z minulosti. Do pánského oddělení se retro styl dostal především v podobě barevných teplákových souprav, které jsou vhodné naprosto pro každého a které se dnes nosí nejen na zahradu, či třeba v podobě košilí s krátkým rukávem, které jsou také poměrně vkusné.

Kromě toho je móda plná typických letních kousků, s nimiž vás nyní seznámíme.

Bez látkových kalhot se letos neobejdete

Chvilku se zdálo, že letošní letní módní kolekce ovládne zejména riflovina, tedy i džínové šortky, které jsou pro léto typické. Jenže za pár dní se ukázalo, že letošními ikonickými šortkami budou ty, které jsou ušity z látky. Pánové to ocenili, jelikož jsou látkové kraťase pohodlnější, volnější, méně škrtí a hlavně se v nich méně potí.

Látkové šortky lze zakoupit nejen v mnoha barevných provedeních, ale i v mnoha vzorech, které jsou dnes také in.

Bez nazouváků ven nechoďte

Léto se nese ve znamení zapáchajících nohou, proto je třeba myslet na otevřenou obuv, v níž nohy nezapáchají. Abyste si nekupovali sandály, které už dávno vyšly z módy, sáhněte po nazouvácích, jež nejdříve zaujaly dámský svět, ale nyní si podmanily i ten pánský.