Jarní i letní obuv

Obuv na jaro i léto

Trendy obuvi pro letošní jaro a léto jsou opět hravé. Můžete si vybrat vlastně cokoliv, co vás bude bavit. Nemůžete šlápnout vedle.

Všudy přítomný plast

Plastové boty jsou už pár let klasikou. Pátrejte po těch s certifikáty a atesty, antibakteriálních, ve kterých se nepotí nohy. Zkuste třeba značku Coqui. Od žabek přes baleríny a tenisky tam najdete ultra lehkou obuv, která se opravdu vyplatí. Dál je ve hře třeba populární značka Melissa neb ZAXY obuv, což je levnější varianta konkurence. Plastové balerínky čekají na vás.

Brazilská značka s hravým designem pohodlnosti a praktičnosti je ZAXY. Provedení balerínek se velmi nápadně shoduje s konkurenční značkou Mel. Nejde ale o nevkusné kopírování. Zaxy využívá plast a své vykrojené baleríny originálně zdobí většími a krásnými kontrastními květy.

V nabídce mají i stylové, hravé letní žabky s lesklou mašlí, která vynikne na pláži i na procházce ve městě. Vyrobeny jsou v Brazílii a jsou 100 % recyklovatelné. Dnes prostě proces recyklace pronikl i do obuvního průmyslu a umožní nám chránit naše životní prostředí i v této nečekané oblasti.

Loafers

Uzavřená i otevřená obuv ve střihu loafers, tvoří pohodlnou variantu zčásti sportovní a také zčásti casual a přizpůsobí se vašemu stylu. Zvolte si barvu, sáhněte po osvědčené klasice, nebo buďte odvážní. Jsou velmi pohodlné a řadí se k nyní k nejvíce trendy obuvi. Zejména díky pohodlí a svojí univerzálnosti.

Špičaté a s průstřihy

Špičaté boty stále letí. Jaké tedy zapadnou do vašeho nového šatníku a budou s ním korespondovat, nebo jej doplní novým stylem? Kromě zvýrazněné zmíněné špičky se dnes nosí také obuv hodně s průstřihy a perforací. Značka Tamaris má hned několik bot v nabídce v tomto stylu.

Letní kolekce UGG

Značce UGG musíte dojít na chuť. Znáte asi model nízkých huňatých botek. Aktuálně má značka UGG ucelenou kolekci pro jaro a léto. Za zmínku stojí zlato-bílé tenisky, nebo béžové loafers a krásné sandály barvy nude. UGG se vylouplo z ulity a předvedlo, že nejen huňaté boty jsou jeho uměním. Umí daleko víc než jenom neforemný huňatý model známých kozaček.