Jaro klobouk

Jaro ve znamení klobouků

Móda častokrát nepřinese zrovna nejlepší kousky na módní mola. Poslední dobou se hodně plete. Na tom ale nesejde – i v tomto zmatku, který udává, se najdou nadčasové kousky. Mezi ně například patří výstřel z osmdesátých let, a to džínové bundy. Ty se staly velkým hitem loňského léta, proto se není čemu divit, že se udržely na prvním místě popularity až dodnes. Dají se skvěle sladit k čemukoliv, což je dobrá zpráva převážně pro ty, kteří se občas během módních trendů spletou a kteří neumí dobře zkombinovat jednotlivé kousky oblečení.

Dalším nestárnoucím hitem jsou hodinky, které vždy dodají elegantnosti. I pánové by je měli jistě zařadit do svého každodenního looku, protože jej jen ucelí a taky jimi dosáhnou většího stylu. Pokud je zkombinujete i s kšiltovkou, neuděláte chybu.

Je ale únor, což znamená, že se co nevidět rána ponesou v teplejším a především jarním duchu. Jarní módní trendy si také nesou svoje oblíbence. Bude se jednat převážně o hnědý kabát, který je populární i nyní v zimě. Jelikož je nyní zima opravdu krutá, nedivme se, že se kabáty moc nenosí. Nepředstavují mnohdy přesně to teplo, které člověk potřebuje. Proto se skvěle hodí pro jarní proměnlivé počasí. Nebude se totiž jednat o teploty pod mínus třicet stupňů Celsia, tudíž bude tento kousek vhodným kandidátem. Skvěle ho doplníte hnědými polobotkami nebo kotníkovými botami na boku s gumou. Ty volte v černé nebo v hnědé barvě.

Mezi další nadčasový kousek lze zařadit klobouky. Ty nestárnou, a to převážně tehdy, má-li je na hlavě muž. K hnědému kabátu bude skvělým doplňkem, proto se ho nebojte použít. Muži v nich vypadají velmi přitažlivě a elegantně. Jistě v něm zapůsobíte na nejednu ženu.

I u klobouku ale platí zásada hnědé barvy. Samozřejmě nelaďte všechno do stejného odstínu, zaměřte se na různé odstíny, které k sobě ale jdou. Klobouk nekupujte nepevný ani kovbojský. Raději si nechte poradit od odborníků nebo partnerek, pokud se octnete na silnici rozhodování.