Období svetrů nekončí. Jaký se vyplatí mít ve sbírce?

Období svetrů nekončí. Jaký se vyplatí mít ve sbírce?

I když to vypadá, že se nám brzy ukáže jaro, neznamená to, že bychom měli svetry dávat stranou. Jaro se ještě nenese ve znamení vysokých teplot, svetry tak minimálně během prvních dvou jarních měsíců ještě unosíme. Chladné počasí sužuje i jaro, a tak si ještě osvěžte sbírku svetrů novými kousky. Nedávno dokonce módní kritici vystavili pro veřejnost seznam několika konkrétních svetrů, které by měly být ve sbírce každé ženy. Podívejte se do seznamu a zjistěte tak, jestli máte ve své sbírce opravdu všechny svetrové modely, které se dnes nosí.  

Pokud jste si mysleli, že existují dva či tři typy svetrů, pak jste se spletli. Svetrů je mnohem více. Ve vaší sbírce by podle kritiků neměl chybět béžový svetr, který se hezky ladí a který je takzvanou nestárnoucí klasikou, jež se hodí naprosto ke všemu. Kromě béžového svetru byste neměli postrádat aspoň jeden šedý svetr, který je opět univerzálním kouskem, s nímž budete vždycky na všechno připravena. Hezky se ladí s elegantními kalhotami a výraznými šperky.  

Prozraďme si však další svetry, bez nichž se podle nákupních kritiků opravdu neobejdete.  

Krémový kardigan 

Kardigany se staly v posledních letech něčím, co ženy ve své sbírce nesmí postrádat. Pokud vám smíme doporučit konkrétní typ, doporučujeme vám krémový kardigan, který působí velice romanticky a něžně. Navíc je v takové barvě opravdu nadčasový a zamilujete si ho na první pohled. Hezky vypadá především v kombinaci s džíny nebo s květovanými šaty. Při vybírání vhodného krémového kardiganu volte spíše objemnější a kratší modely.  

Černý rolák 

Svetr s rolákem, to je letošní hit. Můžete ho mít v mnoha barvách, my však doporučujeme mít tento typ svetru v černém provedení. Lehce ho zkombinujete například s kalhotami, ale také se sladí s výraznější sukní nebo třeba s šaty či pestrobarevnou košilí. Hodí se zejména do chladnějších dnů, vrstvení s ním bude naprosto snadné.