Barvy, díky kterým budete vypadat naprosto luxusně

Barvy, díky kterým budete vypadat naprosto luxusně

Máte už dost toho, že vás lidé považují za dítě? Možná je to tím, jak se oblékáte nebo jaké barvy kombinujete, když ráno volíte outfit. Mnozí lidé si to neuvědomují, ale šaty dělají opravdu mnoho. Stále zkrátka platí jedno pravidlo, a sice šaty dělají člověka. Pokud už konečně nechcete vypadat jako dítě, ale chcete se oblékat tak, aby šlo na první pohled vidět, že jste dáma nebo formální lady, prozradíme vám, jaké barvy konkrétně kombinovat a nosit, abyste luxusně vypadala.  

Zatímco někteří se nechtějí oblékat jako devítiletí, jiní vědí, že barvy dělají opravdu moc a že formálnost je někdy třeba. Pokud je elegance a formálnost zrovna zapotřebí, barvy je třeba lépe kombinovat a volit. Pojďme si prozradit několik barevných odstínů, které z vás udělají opravdu luxusní dámu, za kterou se otočí muži všech společenských vrstev.  

Vsaďte na neutralitu 

Obecně lze říct, že luxus tkví v jednoduchosti a neutralitě. A tak volte ideálně barvy v odstínech hnědé, béžové a také krémové. To jsou zkrátka barvy, které stoprocentně fungují a kterých se nemusíte bát. Zmíněné odstíny jsou moderní celoročně, nemusíte se tak ani dívat na počasí nebo na to, jak to aktuálně venku vypadá s teplotou. Vždycky dokonale fungují, jsou příjemné na pohled a, jak jsme zmínili, působí opravdu luxusně, čehož jste ostatně chtěli dosáhnout.  

Když chcete volit výraznější barvy 

V případě, že je pro vás neutralita příliš nudná a že chcete volit spíše výraznější barvy, vsadit byste měli ideálně na oranžovou nebo vínovou. Jednotlivé barvy jdou hezky dohromady, dobře se však ladí i s ostatními neutrálními barvičkami v šatníku.  

Výraznější barvy se nosí spíše začátkem jara, kdy to všude barvami opravdu hraje. Vyniknout vám pomůže i královsky modrý odstín, který je také známkou luxusu. Tomu ostatně nasvědčuje i fakt, že je to oblíbená barva Meghan, která se stala součástí britské královské rodiny.