náramky

Muži, nebojte se vrstvených náramků

Odhalení kůže, nové doplňky, šik look. Tak by mělo vypadat pánské léto. A proč ne? V mužském světě často přetrvává názor, že doplňky pro pány jako třeba šperky, nosí hlavně homosexuálové nebo zženštilí muži. Například náramek na pánské ruce považuje mnohdy za rozmařilost nehodnou skutečného muže. Chyba. Pánové, kteří mají vkus a styl si takové věci mohou dopřát.

Letí kůže, dřevo i korále

Je škoda, že popisovaný názor stále přetrvává. Protože vybrat si šperk a umět ho nosit, to by měla být disciplína, ve které budou zběhlí i muži. Rozhodně není žádná zženštilost vybrat si pěkný náramek k saku. Někdo si vezme jeden náramek a doplní tím hodinky, jiný si zvolí techniku vrstvení a klidně sáhne rovnou po několika náramcích. Záleží na každém muži, co preferuje. Dlužno dodat, že in jsou materiály jako dřevo, kůže, korálky.

Náramek vedle hodinek? Skvělá paráda

Jak ale vrstvit, aby to vypadalo dobře a nepůsobilo tak, že jste na sebe navěsili všechno, co vám někde padlo pod ruku? Pomoc je nasnadě. Vycházejte hlavně z odstínů používaných v hlavním oblečení, nebo odstínů, které jsou jim hodně příbuzné. Potom určitě nic nezkazíte. Naopak. Výsledný look bude skvěle ladit dohromady. Vedle hodinek se ruce klidně může nacházet jeden či dva náramky, a to i ze dvou různých materiálů, třeba kůže a korálků. Další náramek může být na druhé ruce. Pamatujte ale, že méně je více.

Kupte si dva modely slunečních brýlí

Dalším výborným doplňkem, který má praktický i módní podtext, jsou sluneční brýle. Obecně se dost často vyskytuje nošení sportovních slunečních brýlí ke všemu. Zatímco ke sportovnímu looku vypadají výborně, ke klasickému saku se příliš nehodí. Proto pánové uděláte dobře, když si pořídíte dva modely slunečních brýlí. Klasiku do města k saku a sportovní model opravdu jenom na sport.