mokasíny

Mokasíny jsou opět v kurzu!

Šaty dělají člověka – ale boty, ty tvoří celkový look. Na boty by se nemělo zapomínat, protože boty jsou opravdu něco, co look naprosto potřebuje. Pokud zvolíte jednoduchý look a budete ho chtít ozvláštnit nějakou elegantní obuví, pak volte především baleríny, protože právě baleríny jsou věčná nestárnoucí elegance. Lodičky už dávno nejsou jediné boty, které v sobě nesou nestárnoucí eleganci. Do této skupiny bot se najednou řadí i třeba oblíbené polobotky, které jsou také naprosto fenomenální, zejména pak v kombinaci s cigaretovými kalhotami úzkého střihu, které dodají formálné vzhled naprosto každé ženě. Pakliže však toužíte po letní elegantní obuvi, měli byste sáhnout po mokasínech.

Mokasíny se opět probudily z několikaletého spánku. V minulosti byly naprosto fenomenální, zejména v osmdesátých až devadesátých letech byly jedničkou na módním trhu a musela je mít naprosto každá žena. Pak se najednou ztratily z trhu, protože se na trh dostala řada jiných bot, nyní však mokasíny opět trhají prodejní rekordy, protože jsou za ně ženy ochotny utratit naprosto celou výplatu. Díky tomu, že mokasíny se nyní neprodávají pouze v klasické podobě, ale také jako nazouváky, pak se zavděčí naprosto každé ženě.

Mokasíny jsou moderní ještě více v metalových barvách

Pakliže si mokasíny koupíte v metalových barvách, pak se můžete těšit na to, že váš look bude stoprocentně stylový. Nejčastěji najdete tuto obuv zejména v metalově stříbrném odstínu nebo v bronzovém provedení, v obou případech se jedná o unikátní variantu obuvi, která rozjasní vážně každý outfit, ať už je na první pohled sebevíc nudný. Pakliže toužíte po rozjasnění looku černobílé kombinace, stříbrné boty jsou to pravé. Pakliže byste toužili rozjasnit třeba jen čistě černý look, bronzové boty jsou naprosto fenomenální volba. Mokasíny koupíte, jak již bylo zmíněno, také v podobě nazouváků. Na ně se můžete těšit skoro ve všech obchodech s obuví. Většinou se setkáte s takovými typy, které mají jako ozdobu nějaký mini řetízek, který botám dodá jistý šmrnc a jedinečnost.