trendy plavky

Letošní trendy v plavkách: rafinovanost i hravé zdobení

V čem se letos ukázat na pláži? Celebrity, modelky a slavní lidé nyní sázejí na jednodílné plavky, které mohou mít rafinované výstřihy, aplikace i zdobení. Pokud jste při pohledu do skříně na plavky nespokojení, nevěšte hlavu. Nastává správný čas pořídit si něco nového. Po čem sáhnout?

Romantika s volánky

Jednodílné plavky s volánem. Připadá vám to jako zbytečnost a marnivost? Zamyslete se nad tím. Vlastně, proč ne? Řeknete si možná nakonec. Vždyť člověk by měl být i ve vodě, na pláži, či na koupališti hezký. A takový elegantní volán lemující ňadra nebo směřující od jednoho ňadra křížem přes břicho k protějšímu boku může hezky zdůraznit štíhlou postavu zaoblenou na správných místech. V módě jsou i různé aplikace na plavkách, třeba i ozdobné lemy na okrajích, mašle mezi ňadry, na bocích. Mohou tvořit i zajímavé barevné kombinace. Třeba jednobarevné plavky, zdobené barevnými lemy vypadají velice hravě a hezky.

Prostřihněte až do pasu

Véčko až do pasu také vypadá skvěle. Může v něm mít i mezírku, kdy segment plavek na ňadrech je přišit k pasu každý samostatně, není spojený. Mohutné véčkové výstřihy zdůrazňující nádheru ňader jsou opravdu in. Pokud patříte mezi ty obdařenější dámy, rozhodně si takový model kupte a dejte světu na odiv své přednosti.

Nechte zapojit fantazii

Můžete to ale zkusit rafinovaněji. Nechte výstřih pouze malý mezi ňadry a vsaďte třeba na nějakou aplikaci mezi ňadry a krkem. Šňůrky, krajku, cokoli. Bude to vypadat svěže a velmi romanticky. Probouzí to fantazii. Vrcholem rafinovanosti jsou pak třeba plavky s obrovským véčkovým výstřihem do pasu, kde jsou horní díly zachyceny na kruh a spodní díl také, boky mají obrovský prostřih. Jsou to jednodílné plavky a vlastně nejsou, odhalují hodně, a přitom skrývají vše důležité.