bílé tenisky

Bílé tenisky jsou v aktuální sezoně nutností

Každá žena má samozřejmě plný šatník věcí, díky kterému každý den svádí dlouhé diskuze sama se sebou, protože si jednoduše neví, co si má daný den obléknout. Pokud si žena nenachystá věci předem, pak se často stává, že přichází do práce pozdě. Mnohdy za to však nemohou šaty, ale především obuv, která je také unikátní a bez ní look není uceleným lookem. Pakliže nemáte doma plný botník bot, pak se musíte pokusit to napravit, protože mnohdy jsou totiž právě boty to jediné, co vám look naprosto rozjasní a dokončí. Mnohdy jsou právě boty to jediné, díky kterému je váš look zcela moderní, i když jednotlivé kousky oblečení jsou staré několik sezon.

Každou sezonu by do vašeho šatníku měl přibýt alespoň jeden druh aktuální obuvi, protože každou sezonu přijde nějaká obuv, kterou stojí za to mít. Vloni v létě tomu bylo tak s balerínami na zavazování, které jsou mimochodem stylové i nyní. Pakliže toužíte po aktuální nadčasové obuvi, pak se rozhodněte pro nestárnoucí Converse tenisky, které letos oslaví své sté výročí.

A jaké boty musíte mít v botníku letošní sezonu?

Během letošní sezony jste určitě spatřili na mnoha lidech bílé tenisky nebo botasky, ať už to byly značkové boty, nebo ne. Pakliže takové tenisky ještě v botníku nemáte, pak tuto chybu napravte, protože právě bílé tenisky jsou to, co letošní léto frčí. Myslete na to, že bílé tenisky by měly být bez jakéhokoli vzoru a bez jakékoliv další barvy, protože čistě bílá je v kurzu, nikoliv klasická barevná obuv.

Bílé tenisky pak můžete ladit naprosto ke všemu, jen si dejte pozor, ať i je příliš nezamažete. Pokud by se tak stalo a pokud byste měli pouze látkové tenisky, pak bílá bude znovu bílá tehdy, kdy boty omyjete ve studené vodě a potom je namočíte do směsi bílého octa a sody. Po zaschnutí je zase omyjte studenou vodou a bílé tenisky budou zase jako nové.