Letní trendy 2019. Připravte se na léto už nyní

Letní trendy 2019. Připravte se na léto už nyní

Léto nám klepe na dveře, což v mnoha ženách vyvolává paniku. Drtivá většina z nich totiž nemá ve svém šatníku nic, což by letní módě odpovídalo. Pokud se tedy vydáte už nyní na lov letních kousků, poradíme vám. Stejně jako vloni a jako v předchozích letech i letos móda přináší několik kousků, které ozvláštní každý šatník. Podívejme se na letní trendy 2019.  

O letošních letních trendech platí, že čím barevnější budou, tím lépe. Chladné letní měsíce jsou synonymem neutrálních barev, v létě se nebojte pestřejších kombinací. Čím výraznější outfit bude, tím lépe. Nyní už ke konkrétním letním trendům, s nimiž oslníte.  

Retro puntíkované plavky 

Nabízí se otázka, jaké plavky budou letos moderní a in. Pro odpověď na tuto otázku nemusíme chodit daleko. Letos nejvíce zazáříte v takových plavkách, které budou retro puntíkované. Retro styl se vrací do módy, o tom není sporu, proto se nebraňte právě puntíkům. Když navíc budou mít šaty kšandy nebo třeba vysoký pas, uděláte dobře, když je budete preferovat před ostatními plavkami ve vaší sbírce.  

Letní pestré kabáty 

I v létě se vyplatí chránit se před chladnými večery. Zahoďte však bombery nebo džínové bundy, letos se nosí hlavně lehké, pestrobarevné kabáty rovného střihu. Pokud máte tmavší pleť, investujte do sytě růžového kabátku, pokud jste spíše světlejší typ, doporučujeme zvolit třeba oblíbenou kanárkově žlutou barvu. Kabátky je možné kombinovat jak s teniskami, tak samozřejmě také s elegantní obuví.  

Plastové batůžky 

Abychom odbočili od barev, které ne všichni mají v lásce, zmíníme zajímavý trend nazvaný plastové batůžky. Ty jsou opět součástí dobře známé plastové módy, která se na pulty obchodů dostala vloni. V případě, že patříte k lidem, kteří tuto módu milují, určitě průhledný batůžek nesmíte postrádat. A jestli jste milovníkem spíše kabelek, doporučujeme investovat do plastových kabelek či ledvinek, které si připnete přes rameno nebo kolem pasu.