Tři novinky ve světě pánské módy. Zaujměte třeba se skleněným motýlkem

Tři novinky ve světě pánské módy. Zaujměte třeba se skleněným motýlkem

Pánové, sledujete, co se v módním světě děje? Nebo nemáte o módě takzvaně “ani páru”? V případě, že patříte k mužům, kteří si dbají na to, co nosí, máme pro vás několik tipů, co v šatníku nově nesmíte postrádat. Je skvělé, že se o módu zajímáte, protože budete u žen sklízet obdiv. Dnes má totiž vaše oblečení velký podíl na prvním dojmu. A pokud chcete, abyste udělali dobrý první dojem, neváhejte a investujte do novinek pánské módy.  

Skleněné motýlky, které dokážou i svítit 

Vzpomínáte si na dobu, kdy se nosily hlavně dřevění motýlci? Dnes jsou dřevění motýlci už out. Nahradily je totiž sklenění motýlci, kteří ještě navíc umí svítit, když se setmí. Sklenění motýlci vyjdou na zhruba stejnou sumu jako dřevění motýlci, tudíž zaplatíte za ně zhruba patnáct set korun. Mají látku jen uprostřed, jinak jsou průhlední, případně mohou nést nějaký motiv (puntíky, proužky). Když se setmí a chcete, aby šli motýlci vidět, stačí je jen zapnout a budou neonově svítit. Je to možná pro někoho kýč, ale bez neonových barev vypadá tento motýlek velice stylově.  

Pouzdra na krk 

Už jste zaznamenali trend, který se nazývá “pouzdra na krk”? Pánové totiž mají často problém s tím, že nevědí, kam mají dát peněženku, mobil nebo klíče. To by ostatně trend zvaný pouzdro na krk měl vyřešit. Zkrátka se jedná o drobné pouzdro, které dáte přes hlavu jako klíčenku, kterou jsme měli jako děti. Pokud se vám tato moderní alternativa nelíbí, kupte si raději nějakou drobnou tašku přes rameno. Je to mnohem lepší než klasické ledvinky, které se nepřipínají jen kolem pasu.  

Košile bez límečků jsou moderní 

Pokud se chystáte do divadla nebo třeba na rande, doporučujeme vzít si košili, která nemá límeček. Košile bez límečků jsou aktuálně velký hit, který si nachází celou řadu příznivců. Sice si k těmto košilím nemůžete vzít ani kravatu, ani vázanky, ani motýlka, ale za to si je můžete klidně vyhrnout až k loktům.