Ksiltovky

Kšiltovky jako skvělá ochrana před sluncem

S jarními dny přichází už i dlouho očekávaná obleva. Dále se setkáme také s oteplováním, které jsme očekávali snad celou zimu – pokud jsme ovšem nepatřili k dětem, které si rády užívaly zimních radovánek na sněhu, nebo k milovníkům zimních sportů, kteří ještě nyní sjíždějí oblíbené sjezdovky. Sluníčko už konečně ukáže své paprsky a samozřejmě se setkáme i se vstávající přírodou.

Ze zimního spánku se ale také probouzí nejrůznější módní kousky, které přetrvaly na vrcholcích popularity i přes zimní měsíce a které móda ani pro letošní sezonu nezakazuje. Jedná se například o tenisky Converse, jež skvěle sladíte k jakýmkoli džínům. Vaše partnerky budou jistě rády, protože budete mít jeden kousek stejný jako ony, což zapříčiní spoustu fotek na sociální sítě. Nu což, žijeme v online světě, kde se i svými partnery chlubíme pomocí fotek nikoliv představováním tváří v tvář.

Další kousek, který jistě nemusíte vyhazovat ze svého šatníku, jsou kšiltovky. Ty se staly taktéž hotovým hitem loňský podzim. Skvěle ladí ke Converskám  a taky je to hit, který mají muži i ženy stejný.

Zejména se proslavily kšiltovky značky NY nebo LA. Mezi nejoblíbenější barvy patří červená, šedá a černá. Pakliže půjdete na nějaký výlet, určitě se alespoň s pěti takovými pokrývkami hlavy setkáte. Není se ovšem čemu divit, jedná se opravdu o skvělý kousek. Navíc, jelikož móda udává nejrůznější kombinace, u dam se, pánové, setkáte dokonce i s kombinací tenisek, šatů a kšiltovky. Prý se jedná o sportovní styl. Vy ji rozhodně volte s jarní bundou bomber a oblíbenými teniskami – nemusí se jednat pouze o Converse. Zvolte k nim dobré kalhoty nebo džíny a můžete do ulic oslňovat dámy. Stoprocentně zaujmete každou.

Tyto kšiltovky se hodí pro všechna roční období. Výjimku tvoří pouze zima, která si (hlavně letos) vyžádala opravdu teplé čepice. Jediné, k čemu ji ale nekombinujte, je oblek nebo sako. Formálnost a elegantnost nekažte barevnou pokrývkou hlavy.