Bomber bunda

Bomber bunda na jaro jako dělaná!

Jaro s sebou nese postupné oteplování, na což čekala velká spousta lidí. Převážně ti, kteří nejsou milovníky zimních sportů. Ti, kteří ale do této zimní skupiny patří, si ještě určitě užívají prachového sněhu na oblíbených sjezdovkách, které i nyní hlásí osmdesát čísel sněhové pokrývky. Toto jsou ovšem údaje z České republiky, kdo ví, jak tomu je v zahraničí.

S teplejším počasím také přijde odlehčení šatníku. Toto ale uvítá snad každý z nás, protože takové vrstvy teplého oblečení byly opravdu otravné. Stále se oblékat dle módy a zároveň i tak, aby nám bylo teplo, bylo letos sotva možné. Moderní kousky se ovšem těší na nastávající období, kdy konečně budou moci ukázat vše, co se v nich skrývá. Odhoďte proto tlusté péřové bundy nebo zimní teplé parky s kožíškem! Je čas na džínové bundy nebo bomberky!

Především u pánů vzniká otázka, jaké kousky oblečení jsou nejlepší pro tak proměnlivé počasí, které nastane na jaře. Jistě se počítá s džíny, jež mohou být už i roztrhané, protože nám neumrznou kolena. Taky se počítá s oblíbenými oversize tričky a teniskami. Ranní chladno ale ještě touží po bundě. Jakou si ovšem vybrat?

Na moderní džínovou bundu je nejspíš ještě čas. Vytáhnout ji bude vhodné například v květnu, kdy se teploty přece jen budou pohybovat o něco výš. Proto je nejvhodnější volbou bunda bomber.

Z mužů dělá opravdové stylisty! Díky různým barevným kombinacím, které naleznete v kdejakých obchodech s oblečením, si přijde na své každý muž. Cenově se pohybují kolem tisícovky, což je za bundu přijatelná cena. Skvěle ji sladíte jak ke kšiltovce, tak i k oblíbeným teniskám. I k roztrhaným džínům se hodí naprosto fantasticky! Proto ať už vyrážíte na párty s přáteli nebo s přítelkyní do kina, s tímto outfitem nikdy nevkročíte vedle. Partnerka se vám určitě podřídí a oblékne si bomber bundu stejné barvy, abyste věděli, ke komu patříte.