elegantní hodinky

Hodinky jako záruka elegantnosti

Se zimou se neodmyslitelně pojí nejen zimní radovánky ve sněhu, ale také plesová sezona. Je to oblíbená událost roku zejména u žen, ale i pánové se rádi obléknou do gala. Plesy jsou přece akce, kde je zapotřebí se řádně ukázat a dát najevo, kdo jsme.

Partnerky většinou začínají s upravováním se již z rána. Ráno započnou horkou vanou s pěnou, následuje depilace, vyfoukaní vlasů a návštěva kadeřnice. Následně přejdou do studia, kde získají skvělou manikúru a pedikúru. Návštěva také salonu s líčením není vynechána. Pak už stačí pouze obléknout šaty, které se vybíraly více jak měsíc, obout si princezniny střevíčky a čekat na muže.

Muži obvykle vezmou to první, co vidí. V dnešní době by ale už měli myslet i na to, co móda udává, alespoň co se týče plesové sezony. Jistě, pánové, nezapomeňte koupit světlou košili a tmavě modrý oblek. Ten skvěle a především vkusně doplníte hnědými polobotkami a stejnobarevným páskem. Záruku elegance vám dodají i doplňky. Samozřejmě vynechejte typické dámské věci, jako jsou třeba náušnice, náramky nebo náhrdelníky. To muži opravdu nenosí. Dbejte na to, abyste opravdu dosáhli potřebné elegance a dostali se tak na stejnou příčku žebříčku jako vaše manželka či partnerka.

Zvolte proto jednoduchou, ale zaručenou formálnost – hodinky. Ty se staly v poslední době opravdu skvostným kouskem do šatníku každého muže, protože vždy doplní formální outfit. Dbejte na hodinky masivnější s koženým náramkem. Ten by měl být v hnědé barvě, aby ladil k ostatním věcem v looku. Nebojte, hnědou barvu skvěle využijete takřka k jakýmkoli outfitům, proto se nebojte je kombinovat s čímkoliv. Vždy dosáhnete pouze obdivu žen. Ty na dobře oblečené muže letí stejně jako včely na med. Navíc i vy se budete cítit moderněji, lépe a hlavně sebevědoměji. A to je rozhodně to nejdůležitější.