Když doplňky zachraňují outfit

Když doplňky zachraňují outfit

Někdy jsou naše outfity hodně kombinované a nápadité, různobarevné a nic jim nechybí k dokonalosti. Jindy jsou ale jednoduché a obyčejné a nemáme čas vymýšlet něco navíc. V těchto chvílích nás zachraňují doplňky, které doma máme všichni a šetří náš čas, námahu a vedou náš outfit k dokonalosti. Jenže jaké konkrétní doplňky náš look zachraňují, díky jakým doplňkům se můžeme cítit jako hvězdy?

Doplňků je na trhu několik desítek. Máme na výběr z mnoha typů. Obvykle volíme šperky a podobné modely, jindy nás ale zachrání zcela jiné typy autodoplňků, které dokážou přinést oufit k dokonalosti. Určitě všechny jednotlivé kousky doma máte, neváhejte je použít. Poradíme vám, co konkrétně se vyplatí mít doma ve sbírce.

Sluneční brýle

Je jich nespočetně typů (kočičí, lenonky, oversized, pilotky…) a každému lichotí jiné, protože má jiný tvar obličeje. Minulý rok se hodně nosily kočičí brýle a pilotky, nejčastěji jednobarevné, ale také s různými vzory. Svůj outfit tak můžete doplnit i v zimě, protože i na horách pálí sluníčko.

Pásek

Skvělá věc, pokud chcete zúžit nebo zvýraznit pas (podle typu a šířky). Oblíbený je pásek značky Gucci a jeho padělky, což je (v prvním případě) celkem drahá záležitost.

Hodinky

Opět existuje spoustu typů, tvarů, materiálů, z nichž se hodinky vyrábí, ale úplně basic rozdělení je na ručičkové, digitální a smart. Ručičkové hodinky jsou trochu old school, ale pokud vyberete správnou barvu a velikost, určitě nebudete litovat. Smart hodinky se požívají především kvůli funkcím, které mají (měření tepu, psaní sms zpráv…).

Pokrývka hlavy

Můžeme si pod tím představit od velmi elegantního klobouku, který nosí Královna Alžběta, přes slamák, co koupíme na tržnici až po sportovní kšiltovku. V poslední době se hodně nosí kšiltovka značky New York Yankees.