Beyoncé vlastní jedny z nejdražších bot

Jedny z nejdražších bot vlastní i Beyoncé – kolik stály?

Říká se, že žena by v obchodech utratila i svou duši. Jenže ženy, i když se to nezdá, mají při nakupování svůj rozum. Ženy nekoupí nic, co je předražené, na druhou stranu nekoupí ani nic podezřele levného, protože kdo ví, co se za tak nízkou cenou skrývá. Obecně je však známo, že ženy by za jednu věc utratily cokoliv. Tou věcí jsou boty. Boty jsou jakousi výjimkou, co potvrzuje pravidlo. Za ně by ženy daly snad všechno! Každá žena si ale musí zodpovědět, kde je jakási hranice, přes kterou už by neprošly. U zpěvačky Beyoncé je tato hranice asi deset milionů korun – za osm si totiž koupila jedny z nejdražších bot světa.

Nejdražší boty na světě stojí vážně hodně a jen málokterá žena by za ně tolik utratila. Beyoncé se za ně přece jenom rozhodla utratit a tak celému světu ukázala, že i tato americký zpěvačka je přece jenom marnotratná (tvrdilo o sobě že není, bohužel toto zjištění svědčí o opaku).

Jak boty vypadají?

Jelikož tyto boty stojí osm milionů korun, to znamená, že nejsou zrovna obyčejné. Podle samotné Beyoncé se boty dají popsat jako korunovační klenoty na nohu. Jsou vyrobené ze zlata a z platiny. Dohromady mají na sobě skoro třináct set drahých kamenů (konkrétně jich je 1920 drahých kamenů). Tyto boty nabízel Shellis, který prodal konkrétně dvoje boty – jedny se prodaly bohatému kupci z Dubaje a druhé právě Beyoncé.

Více k ceně:

Cenu bot jsme samozřejmě již zmínili, přesto je třeba ji trochu okomentovat. Není to přece cena, která se běžně za boty dává. Boty stojí zhruba 200 tisíc liber, což je skutečně v přepočtu necelých osm milionů korun!

Abychom trochu pocuchali nervy všem těm, kteří by si na takové boty chtěli dělat zálusk, kteří by po těchto botách toužili, při současném průměrném platu v Česku, což je zhruba pětadvacet tisíc korun, si na boty vyděláme za 26 let.