Look na Valentýna

S jakým lookem okouzlíte na valentýnské schůzce?

Zima se nese ve znamení vánočních svátků nebo ve znamení zimních sportů. Jenže Vánoce jsou dávno v pase a sníh je jenom na málo místech České republiky, tudíž by se dalo říct, že lyžování taky odzvonilo. Než však začne jaro, můžeme se těšit ještě na jeden den, který budou slavit hlavně všichni zamilovaní. Tímto dnem je Valentýn.

Jedná se sice o americký svátek, ale v Česku jsme si ho tak oblíbili, že ho slaví skutečně každý druhý zamilovaný pár. Někteří jsou stále věrní prvnímu máji, nicméně ten k nám přijde až za pár měsíců. Aktuální je právě svátek všech zamilovaných, při kterém se zamilované páry vydávají například na večeři nebo si zajdou alespoň na kávu se zákuskem. Ať už bude vaše romantická schůzka kdekoliv, měli byste být správně oblečeni. Nikoho na romantické schůzce neohromíte s tepláky a teniskami.

Pojďme si proto vytvořit look, kterým každá žena na romantické valentýnské schůzce naprosto ohromí.

Úzké kalhoty cigaretového střihu

Hlavním bodem looku budou kalhoty. Ty jsou aktuálně velice populární a neměly by chybět v šatníku žádné ženy. Kalhoty můžou být vzorované, nebojte se klidně těch, které se v pase zavazují na mašli.

Košile

Ke kalhotám nedoporučujeme dávat nic extravagantního, proto sáhněte po jednoduché košili, která bude samozřejmě jednobarevná (povoleny jsou květy nebo pruhy, které jsou opět stylové a v kurzu). Nejvhodnější variantou je bílá košile, která bude mít na pár místech květiny.

Lodičky, polobotky

Jelikož kalhoty zkracují nohu, ženy by měly sáhnout raději po lodičkách než po jakékoliv jiné obuvi. Lodičky by měly nazout hlavně ty ženy, které jsou nízké postavy. Pokud se pyšníte dlouhýma nohama až do nebes sahajícími, nebojte se například polobotek.

Drobné psaní

Co se týče kabelky, není třeba, abyste si brala zbytečně velkou kabelku. Raději se držet v minimalistickém duchu a sáhněte po obyčejném psaní, které nebude ani moc velké, ale ani moc malé.