Šaty celebrit ve svatební den

Jaké šaty oblékaly celebrity ve svůj svatební den?

Svatební den je ten největší den v našich životech. Většinou jsou ženy ty, které to prožívají vážně intenzivně. Právě ženy se snaží, aby jejich den byl naprosto dokonalý. Snaží se o perfektní květinovou výzdobu, snaží se zaujmout i dortem nebo aktivitami, které na svatbě budou probíhat. Ovšem nejvíce se snaží, aby vypadaly naprosto jako princezny. K tomu je samozřejmě nutné mít dokonalý účes, make-up, manikúru a taky šaty. Bez svatebních šatů není nevěsta nevěstou, což jistě moc dobře víte. Pokud se tedy v blízké době budete vdávat, přinášíme vám trochu inspirace.

Jistě i vaše svatba může být svatbou roku. Nejčastěji jsou však svatby roku svatby celebrit. Celebrity jsou ve svůj den skutečně obklopováni fotografy a nemají ani trošku soukromí na to, aby si řekli důvěrně svůj slib.

Známé celebrity jsou si však vědomy toho, že budou i ve svůj svatební den doslova pronásledovány, proto se snaží, aby vypadaly naprosto fantasticky. Není se čemu divit, když nešetří ani na svých šatech.

Pojďme si nyní přiblížit celebrity a jejich šaty, které si ve svůj velký den s hrdostí a pýchou oblékly.

• Catherine Zeta-Jones

Jistě znáte velice šarmantní herečku Catherine Zeta-Jones. V den své svatby na sobě měla nádherné šaty od návrháře Christiana Lacroixe. Róba měla dvoumetrovou vlečku, která samozřejmě sklidila velký úspěch a obdiv. Bohužel tento obdiv nebyl zrovna nejlevnější záležitostí. Hodnota celé svatby se podle informací pohybovala kolem jednoho a půl milionu dolarů, kdy víc jak padesát procent z částky stály šaty. Tak už si to jenom spočítejte.

• Madonna

Tato velice známá zpěvačka bohužel velice úspěšně tají, kolik její šaty stály, ale naštěstí bulvár odhadne cokoliv. Jelikož šaty, které měla zpěvačka v den své svatby, byly z hedvábí, hlavu měla zakrytou závojem krajkového vzoru, šperkem byl obrovský 37karátový diamantový kříž, zápěstí zdobil 19karátový náramek, celá tato róba se odhaduje na 50 tisíc dolarů. Jenom samotný náramek stál zhruba dvaasedmdesát tisíc korun. Ten jí daroval její manžel Guy Ritchie jako svatební dárek.