Oversize trička

Oversize trička – nebojte je nosit

Letošní zima v sobě nese opravdu kruté mrazy. Teploty sahající pod mínus třicet stupňů Celsia vyžadují proto dobré oblékání. Ještě že už je s těmito teplotami konec. Samozřejmě přicházející obleva neznamená to, že se máme ihned pustit do chození venku jen v tričkách s krátkým rukávem, ale můžeme si konečně odlehčit, co se týká vrstev funkčního prádla.

Během letošních zimních měsíců jste se jistě, pánové, setkali s tím, že vám dlouhé rukávy u triček byly značně nepohodlné. Krátká trička jsou lepší volbou, navíc lépe sedí pod svetrem. Není se proto čemu divit, když bychom ve vašem šatníku nenalezli byť jedno jediné tričko s dlouhým rukávem. Ještě že móda přišla s novinkou na tento oděvní trh. Přinesla oversize trička!

Jedná se o různobarevná (volte ale vždy převážně jednobarevná – a to černá nebo bílá) trička, které jsou vzadu delší. Jelikož jsou díky střihu mnohem pohodlnější, staly se tak velmi rychle oblíbenými v pánské části populace. Popularita stoupla i díky tomu, že skvěle padnout pod jakýkoli svetr či mikinu – vůbec nevadí, že právě delší zadní část čouhá z pod mikiny ven. To je právě to „in“!

Pokud tedy pánové nedoufali v něco, co by se jim nelepilo na tělo a nerýsovalo každý přebytečný tuk na těle, musí zamířit do obchodu. Zklamání pomine, protože naleznou právě tyto trička tohoto střihu! Zejména jej naleznou v obchodní škále značky New Yorker, a to za necelé tři stovky. Berte si ale vždy větší velikost, než máte, a to o číslo. Jestli tedy nepatříte k těm poctivým, kteří si každý kousek oblečení musí zkusit. Pakliže si nic nezakoušíte, opravdu vezměte místo obvyklé velikosti M velikost L. Je to proto, že každý kousek oblečení je jinak číslován. Tričko je na pohled opravdu úzké, a abyste dosáhli opravdové pohodlnosti, volte raději větší. Nemusíte se bát, že v něm budete tzv. „plavat“.