Pánové ohromí ženy

V jakém looku pánové ohromí ženy?

Jelikož už není zrovna teplo, je třeba se soustředit na nákup trochu teplejšího oblečení, protože přece jenom během chladnějších dnů se musíme trochu zahřát. Největší zima se k nám nahrnula na konci listopadu, kdy teploty spadly pod nulu, proto byste měli mít svůj šatník vybavený už i zimními kousky, které vás dokonale zahřejí. Pánové, moc dobře víte, že ženy dbají na to, co vlastně máte na sobě. Pokud máte něco vkusného, pak si je omotáte kolem prstu, ale pokud neohromíte, pak máte bohužel smůlu, protože se na vás ženy nepodívají ani koutkem oka. Pojďme si proto sestrojit skvělý look, s nímž si ženy omotáte kolem prstu.

Pánové si naštěstí už konečně hledí na to, co nosí. Dříve tomu bylo jinak – bohužel. Dříve pánové nosili to, co našli klidně i ležet na podlaze. Naštěstí se však do módy dostaly takové kousky, které se mužům zamlouvají, proto si je rádi nosí. Pojďme si nyní zmínit look, s nímž naprosto okouzlíte.

Podmínkou je kabát rovného střihu!

Začneme tím nejdůležitějším kouskem z celého outfitu, a sice kabátem rovného střihu. S tímto kabátem naprosto okouzlíte každou ženu, tím si můžete být naprosto jistí. Ženy milují elegantní muže a tento kabát vám dodá patřičné elegantnosti.

Co se týče barvy, preferujte hnědý kabát, ale špatně neuděláte ani s šedou barvou. Černá je moc smutná, té se raději vyhněte. Pojďme však předpokládat, že si vyberete vkusný, hnědý kabát rovného střihu.

A co pod něj?

Jako kalhoty volte společenské kalhoty ke kotníkům, které budou tmavě šedé barvy. Nebojte se ani černé – společenské kalhot jsou povolené i v černé barvě. Samozřejmě by měly být na konci trochu přehnuté (to se teď zkrátka nosí). K tomu volte bordó svetr, po nějž schováte bílou košili, z níž uvidíme jenom límeček, který bude čouhat ven.

Na nohy volte chelsea boty, které se ke kabátu fantasticky chodí. Kolem krbu pak nezapomeňte ledabyle ovázat nějaký vkusný černý šál.