Svetry, které ženy nesmí postrádat

3 typy svetrů, které ženy nesmí postrádat

Zima se rychle blíží, je dobré se na ni připravit. Samozřejmě bychom měli začít nakupovat nejen vánoční dárky, abychom se vyhnuli brzkému davovému šílenství v obchodních domech, ale taky bychom měli začít kupovat zimní oblečení, aby nás chladné dny nezavedly do postele s rýmou a s teplotami. V zimním šatníku by nám rozhodně neměly chybět svetry. Naštěstí se jedná dnes o aktuální módní kousek, kterého je v obchodě habaděj.

Jenže právě proto, že je tohoto kousku v obchodě habaděj, si někdy nevíme rady, který vlastně máme koupit. Přece jenom je skvělé, že máme na výběr, ale abychom nakonec neodešli s prázdnou. Pojďme si proto vyjmenovat tři typy svetrů, pro které se zkrátka vyplatí zhřešit.

1) ROLÁK

Málokdo to ví, ale letošním velkým hitem bude rolák. Svetr s rolákem je to nejlepší a nejteplejší, co si můžete na zimu pořídit (tedy kromě teplých ponožek, které se hodí hlavně pro deštivé dny). Dneska najdete tento typ svetru opravdu všude (velice hezkou nabídku svetrů mají v obchodech značky H&M). Dbejte na to, ať si svetr kupujete až pod zadek, protože právě takto rolák bude nejhezčí.

2) DĚRAVÝ SVETR

Možná si nyní ťukáte na hlavu, ale děravý svetr se nyní opravdu nosí. Jsou to většinou ty tenčí svetry, pod které si většinou dáváme jenom nátělník. Pokud bude mít na sobě tento svetr díky, je to nejlepší svetr, jaký budete mít v šatníku.

Mimochodem, díry se dneska nosí všude – na džínech i na tričkách. Kdo ví, kdy se nám budou díry vyskytovat i na podprsenkách či kabelkách.

3) KARDIGAN KE KOTNÍKŮM

A samozřejmě do třetice všeho dobrého – je nutné mít ve svém šatníku dlouhý kardigan až ke kotníkům. Je jedno, jaké bude barvy, ale musí být zkrátka délkově až ke kotníkům. Tyto svetry najdeme například v Primarku, ale taky v obchodech značky Reserved.

Co se týče barev svetrů, letos jednoznačně bude dominovat šedá barva.